web analytics

«

»

Obchód tygodnia #353

balwanWitajcie w Obchodzie tygodnia! Mamy weekend, a więc trzeba się zrelaksować i w coś zagrać. Coś obejrzeć. No i rzecz jasna, przeczytać. Zapraszamy! A… i jeszcze jedno – w Biedronce kupicie sobie Monster Hunter World w zacnej cenie.

Co? Gdzie? Jak? Monster Hunter World w dyskoncie Biedronki? Oczywiście! I to już od poniedziałku 10 grudnia. Gra będzie do kupienia w zacnej cenie 99 złotych 99 groszy w wersjach na komputery PC oraz Xbox One i Playstation 4 (też w tej cenie). Oprócz tego będzie też ostatni Wolfenstein, Grand Theft Auto V i kilka innych zacnych pozycji. Z tego co widzę ceny MonHuna oscylują w granicach 130-170 cebulionów. Ta więc 99 za giereczkę to całkiem niezły deal. Kto wie? Może sam się skuszę i coś kupię? NIE, DOŚĆ TEGO! Za dużą mam kupkę wstydu, żeby dokładać kolejne tytuły! Chociaż… MHW całkiem mi się podobał, choć grałem tylko w betę.

No dobra. Może coś kupię, a może nie! Na razie jednak mam dużo gier do zabawy. W ten weekend oczywiście  przygody Arthura Morgana na Dzikim Zachodzie, czyli Red Dead Redemption 2. Pograłem nieco w tryb sieciowy i jest całkiem nieźle.Szczególnie że mogłem odwiedzić miejscówki z pierwszego RDR’a. Tak… w Red Dead Online jest część mapy z jedynki! Co jeszcze? Wstyd się przyznać, ale nie zacząłem jeszcze przygody z nowym Larrym Lafferem, choć uwielbiam gry z podrywaczem-fajtłapą. To jedna z moich ulubionych serii. Tak więc jutro, czyli w niedzielę możecie oczekiwać live-streamy na naszym kanale YT z przygód LArry’ego.

Co oprócz gier? Ostatnio obejrzałem Venoma i powiedzmy, że byłeś średnio zachwycony, ale nie było aż tak źle. W sumie można obejrzeć.

A wy? Co robicie w ten weekend?