web analytics

«

»

Obchód tygodnia #35

W MoH'a grasz??

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Czy wiecie, że w ten weekend cofamy zegarki? Dzięki temu dłużej pośpimy. No i dłużej pogramy w nasze ulubione gierki. A jest w co! W dodatku nadchodzące dni to prawdziwy wysyp hiciorów.

America! Go, go, go!! wybaczcie dziwny wstęp, ale właśnie skończyłem kampanię dla pojedynczego gracza w Medal of Honor: Warfighter i nie mogę się uwolnić od patosu. Muszę się pochwalić, że drugiego Medala ukończyłem w wyjątkowo szybkim tempie – zajęło mi to część nocy z czwartku na piątek i może z 90 minut w godzinach popołudniowych. W sumie Warfighter pękł w jakieś osiem godzin, a grałem powoli (nagrywałem filmiki itd.). Do ogrania został mi jeszcze tryb sieciowej rozgrywki, ale jeśli czytaliście mój ostatni felieton to wiecie, że nie pałam wielką miłością do zabawy po sieci.

Tak więc oficjalnie ogłaszam, że Medal of Honor: Warfighter został odbębniony! Można już o tej grze zapomnieć. Chociaż nie! Z pewnością, przynajmniej niektórych z Was, interesuje jak to jest z tym GROMem w MoH’u. Jakby nie patrzeć to od miesięcy EA bombardowała nas wieściami o tym, że słynna jednostka będzie w grze. Epatowano nas niemiłosiernie, a o samym Medalu można było przeczytać także w nobliwych tygodnikach ot choćby w Polityce. Tak! Można wcielić się w GROMowca w trybie sieciowym. Co więcej w jednej z misji (jednej z lepszych) współpracujemy z naszymi rodakami. Zresztą co ja będę strzępił język – poniżej materiał wideo ze spotkania z Greko i  Mańkiem :)

MoH skończony co zatem biorę na celownik w ten weekend? Mam zamiar ukończyć Dishonored i to chyba wszystko co mnie czeka z growych uciech.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. W ten weekend moim wyborem jest Upadek smoka Petera F. Hamiltona.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co macie do czytania?

YouTube player