web analytics

«

»

Obchód tygodnia #305 Wiwat Nowy Rok!

Taniość...

Taniość…

To już ostatni Obchód tygodnia w tym roku. Kolejne dwanaście miesięcy za nami. Przed nami sylwestrowa zabawa, a więc życzymy Wam SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, wspaniałych gierek, konsol i w ogóle. No dobra, a teraz klikać ten wstęp i ładować się do Obchodziku! Bo jest tani Call of Duty i Conan Barbarzyńca.

Święta, święta i po świętach. Najedzeni? Napici? Poszli na Ostatniego Jedi do kina? Jeśli tak to teraz trzeba odpocząć. A najlepiej odpoczywa się w domowym zaciszu z dobrą książką w dłoni, albo z padem przy konsoli. No i jest jeszcze komputer. A w co będziemy grać dziś i jutro przed sylwestrową imprezą? Ja wczoraj wyrwałem w sklepie Carrefour Call of Duty Infinite Warfare. Do sklepu poszedłem na poświąteczne zakupy. Wiecie… psince kupić piersi kurczaka i inne pyszności, ale coś mnie tknęło i ruszyłem na dział RTV/software, a tam? Panie dzieju! Raj! Promocje, zniżki  na gry aż o 89%. Tak jest! „Dudi” wyrwałem za 20 PLN zamiast 199. Byłem w szoku. Poza CoDem była też tania jak barszcz Mass Effect: Andromeda i parę innych gierek. W tym także na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Prawdziwa gratka. Tak więc ja pogram sobie troszkę w Infinity Warfare, choć, jak zapewne wiedzą stali czytelnicy GRAstroskopii nie jestem wielkim fanem tej marki. No, ale za dwie dyszki można zagrać. Przynajmniej wiem, że kampanię dla pojedynczego gracza ukończę szybko. Kiedyś uważałem to za wadę… Dziś? Kiedy człowiek ma coraz mniej czasu, a granie w „duże gry” zajmuje mi miesiące to bardziej przychylnym okiem patrzę na takie „ścierwa” jak Call of Duty. Naprawdę!

Co jeszcze? Mam tyle zaległości, że nie wiem za co się brać, a gier na „kupce wstydu” przybywa. W dodatku chyba za chwilę kupię dodatek do Horizon Zero Dawn. Dlaczego? A bo nie mogę się powstrzymać. Podstawkę ukończyłem niedawno i no cóż… muszę zagrać w dodatek. Tak po prostu.

Dobrze, a co poza grami? Wczoraj nabyłem pierwszy tom komiksu o Conanie Barbarzyńcy. Unboxing macie poniżej. Cena? niecałe 10 PLN. Naprawdę warto. Dziś zabieram się za lekturę.

Tak więc kochani. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!