web analytics

«

»

Obchód tygodnia #290

Weekend-Oclock-720x405No nie! Znowu Obchód tygodnia w sobotę? W dodatku nic nie było dodane w tym tygodniu. Kolejny raz! Skandal i poruta. No, ale cóż poradzić. Takie życie.

Kajamy się, ale cóż poradzić? Na szczęście już jesteśmy umówieni na nagranie podcastu, a i coś tekstowego wrzucę niebawem. Tymczasem mamy weekend. W co będziemy się bawić? Ja będę grał w inFamous: Second Son. Pograłem już kilka godzin w ten tytuł i… no cóż. Dobrze, że gra jest „darmowa” w Playstation Plus, bo raczej bym jej nie kupił. Owszem jest niezła, ale nie wybitna. Chyba lepiej grało mi się w jedynkę na leciwej PlayStation 3. Co jeszcze? Z kolegą Jolo jestem umówiony na sesję w Warhammera Vermintide. Drżyjcie paskudne Skaveny, wygrzmocimy wasze szczurze, zapchlone grzbiety. Na pewno uratujemy Imperium od tej plagi.

Co jeszcze? Być może wrócę do Mass Effect: Andromeda. Tak, tak… to nie żart. W pewnym momencie przestałem w to grać i nie mogę się zmusić do powrotu. No, ale czas chyba zebrać się w sobie i skończyć ten tytuł. Acha zdradzę wam tajemnicę – byłem na seansie TO Stephena Kinga. Dlaczego o tym piszę? To taki pro tip ;) odnośnie nadchodzącego, 50 odcinka Tomografu. W ogóle oglądałem ten film w BARDZO ciekawych „okolicznościach przyrody”, ale o co chodzi to już dowiecie się podczas słuchania naszego podcastu.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser początek rozgrywki inFamous oraz unboxing mojej nowej zabawki ;)