web analytics

«

»

Obchód tygodnia #271

PreyOjej, Obchód jeden za drugim? No, mówi się trudno – zabalowaliśmy w długi weekend i w ogóle. No i spaliła mi się lodówka… dosłownie! Dobra… kiepska wymówka, ale co tam. Grunt, że znowu mamy wolne dwa dni. Witajcie w 271 wydaniu „Ot”. Na deser gameplay z Darksiders III.

Co dziś mamy? Piąteczek, piątunio, jutro sobota, a potem niedziela. Tak ten fragment napisałem tylko po to, aby ten Obchodzik był o linijkę dłuższy ;). Okay, ale co z tą lodówką? No więc wczoraj spaliła mi się (prawie) cholerna lodówka – THANKS Whirlpool !!! Tak więc musiałem zamówić nową ze sklepu Internetowego X. Nie wierzycie? Sądzicie, że robię sobie jaja? Oto zdjęcie – ta dziurka hmm cóż TO już płonęło żywym ogniem kiedy poczułem swąd dobiegający z kuchni. Kilka minut dłużej i mogło być naprawdę srogo. Chyba nie muszę mówić, że poziom mojego „wkurwu” sięgnął zenitu po tej całej akcji.

lodówka

Płonie lodówka w lesie…

Ja to mam przygody nieprawdaż? ;) Dobra, dajmy temu spokój. Czas na coś przyjemniejszego. Dziś premiera gry Prey. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać, a przecież NIE skończyłem jeszcze Mass Effect: Andromeda (i paru innych produkcji). Tak więc Prey zainstalowany, a nawet przetestowany – wideo poniżej, tylko podkręćcie głośniki na maxa! ;) Wiem, jestem okropny. Zapewne na naszym kanale YT jeszcze w ten weekend pojawią się jakieś gameplaye z najnowszej gry od twórców genialnego Dishonored 1/2.

Co jeszcze? Kończę czytać TO Stephena Kinga. Dlaczego? Będzie remake filmu i z kolegą Randallem szykujemy niespodziankę – patrz nasz podcast TOMOGRAF.

A wy? Co robicie w ten weekend? Poniżej wideo z trzeciej odsłony Darksiders!