web analytics

«

»

Obchód tygodnia #27

To ostatni dzień wakacji. Już wkrótce dzieciaki wrócą do szkoły. Na szczęście zbliża się okres wielu gorących premier. Niektóre „przyszłe premiery” już można znaleźć w rodzimych sklepach. Ot na przykład takiego Resident Evil 6.

Co robicie dziś wieczorem? My oczywiście gramy. Kolega Jolo zapewne spędzi weekend w swoim czołgu grając w WoT’a. Ja nadal walczę ze Sleeping Dogs. Ten tytuł to – jak już chyba wcześniej wspominałem – dla mnie objawienie wakacji. Dawno się tak dobrze nie bawiłem! Na pewno jeszcze coś napiszemy o „Śpiących Psiakach”, ale muszę jeszcze spędzić trochę czasu na ulicach Hong Kongu. Co poza tym? W ostatnich dniach moje nerwy zostały wystawione na ciężką próbę. Dość powiedzieć, że na przesyłkę z grą Alpha Protocol czekałem dwa dni. Gratulację dla rzetelnej firmy kurierskiej. No, ale w końcu wszystko skończyło się dobrze.

Tak więc ja gram w Sleeping Dogs oraz w Alpha Protocol. No dobrze, a co z tym szóstym Residentem, którego premiera ma odbyć się dopiero w październiku, ale już trafił na sklepowe półki  na naszym kraju (na chwilę jak się okazuje). O tej ciekawej sprawie możecie przeczytać pod tym adresem.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Potężna forteca Davida Webera.

A wy? W co zamierzacie zagrać w ten weekend? A może macie jakąś ciekawą lekturę?

YouTube player