web analytics

«

»

Obchód tygodnia #268

Wesołego Yayeczka!

Wesołego Yayeczka!

Witajcie w piątek. Wielki Piątek. O przepraszam, przecież już sobota. Trochę zaspałem, ale to nic. Tak, czy siak. Witajcie w bardzo świątecznym Obchodzie tygodnia.

Nadchodzi Wielkanoc! Uwielbiam święta, choć jestem niewierzący, ale to nie przeszkadza mi świętować zmartwychwstanie cieśli z Nazaretu, który przeciwstawiał się legalnej rzymskiej władzy! No nieważne, grunt, że podjemy sobie jajeczek, rzeżuchy, białej kiełbaski, szyneczki i tak dalej. No i odpoczniemy zacnie. Może też jakiś tekst się napisze? Może o Mass Effect: Andromeda? Wypadałoby… spędziłem już w tej grze tyle czasu – gameplaye możecie obejrzeć TU, a najnowszy poniżej. Od razu dodam, że fabularnie jestem raczej w przysłowiowym „lesie”. Cóż poradzę, że gram powoli. Bardzo powoli. W ogóle jestem ciekawy, czy ktoś obejrzał któryś cały odcinek na naszym kanale YT. Co oprócz ME:A? Odpaliłem Dystoria. Ot taką ciekawą strzelankę (dostaliśmy kodzik) w którą pobawiłem się chwilkę i muszę przyznać, że jest całkiem przyjemna. Kusi mnie też stary, dobry Police Quest, którego dostałem w jakimś HumbluBundlu. Może ogram na święta? Przypomnę sobie stare, dobre czasy. Nie ma to jak klasyka.

Co jeszcze? Ech… jak patzę na moją „kupkę wstydu” to nie wiem… nie przeszedłem jeszcze siódmego Resident Evil, ledwo liznąłem Watch Dogs 2 i w ogóle. Wstyd wymieniać dalej. Nawet kampanii singlowej w Battlefield 1 jeszcze NIE ukończyłem. Co za wstyd.

Z gier to chyba wszystko. Aaaaa… no i są jeszcze lektury. Ja kończę kolejny tom Koła czasu Roberta Jordana i „IT” Kinga.

No nic. Powolutku się ogra te tytuły. Tymczasem życzymy WAM wszystkiego NAJ. Wesołego Jajeczka ;), Baranka i w ogóle!