web analytics

«

»

Obchód tygodnia #260

Gaben??

Gaben??

No i znowu piątek, czyli weekendu początek. A skoro jest wolne, to możemy zagrać na przykład w ostatniego Tomb Raidera w bardzo zacnej cenie. Gdzie można dorwać przygody Lary Croft po taniości? No czytajcie dalej to się dowiecie. Oj, ale chamski click-bait. Wiem, wiem, ale co tam. Na deser najnowszy materiał wideo z Mass Effect: Andromeda i horror. Tak, horror! No i jest jeszcze Numenera.

Mijający powoli tydzień upłynął na GRAstro pod znakiem horroru. Zamieściliśmy Diagnozę wstępną w której rozmawiamy i dzielimy sę wrażeniami z gry Husk, a także w Bez znieczulenia dzielę się z Wami moimi pierwszymi wrażeniami z siódmej odsłony Resident Evil. Oj, tak. To był straszny tydzień, a będzie jeszcze gorzej, bo zamierzam grać w „Rezydenta” dalej. Jest dobrze, strasznie i klimatycznie. Czasem aż za bardzo. Co jeszcze mam na tapecie? Gier jest tyle, że szkoda wymieniać. Moja kupka wstydu rośnie i rośnie. W dodatku na Steamie pojawiła się soczysta, weekendowa promocja na gry  od Square. Można na przykład wyrwać Rise of the Tomb Raider  z dodatkami za niecałe 20 ojro. Ach te promocje u Gabena. Bierzcie jeśli lubicie tą krwiożerczą poszukiwaczkę przygód, którą chyba spłodził Rambo z Kazimierą Szczuką. Gram też w Torment: Tides of Numenera. Nie mogę za wiele powiedzieć o tej grze, ponieważ obowiązuje mnie cholerne embargo, ale jest naprawdę nieźle! Grając w T:ToN poczułem się jak za starych, dobrych czasów. Klasyczne cRPGi żyją!

Co poza tym? Watch Dogs 2. Może w końcu zacznę grać w ten tytuł. Jakoś nie mogę się do niego zabrać. Dość jednak tego grania, bo do nadrobienia mam też seriale – w HBO Go mam do obejrzenia dwa odcinki Taboo. Tak więc weekend zapowiada się dla mnie całkiem interesująco. Na deser mój gameplay z Resident Evil 7, a także najnowszy filmik z Mass Effect: Andromeda.

A wy? Co robicie w weekend? Gracie? Oglądacie?