web analytics

«

»

Obchód tygodnia #257

sevennZnowu robimy nasz cotygodniowy obchodzik. Jak co piąteczek! Najbliższe dwa dni będziemy odpoczywać, grać, bawić się na całego no i w ogóle! Klikajcie – jest zwiastun SEVEN i gameplay od kolegi doktora R.

Uff… nie ma jak odpoczynek. Jestem tak zmęczony, że szkoda gadać! Na naszym małym Bortalu mijający tydzień też obfitował w ciekawe wydarzenia – pojawiło się sporo materiałów, czyli Ekshumacja, nasz cykl w którym omawiamy kultowe (no i te mniej kultowe) gry retro, a także Diagnoza wstępna w której gadamy o grze świeżynce. Właźcie na stronę główną naszego bloga. Na pewno nie przegapicie tych materiałów. Okay, ale mamy weekend. Czas zatem jak już wcześniej zapowiedziałem odpocząć. A jak odpoczynek to najlepiej z książką, albo czytnikiem w dłoni. Na tapecie Fundacja Isaaca Asimova, a także kolejne tomy Koła Czasu Roberta Jordana. O Kole Czasu nagraliśmy z Randallem pierwszy odcinek naszego nowego podcastu. Cholera coraz więcej nagrywamy ;).

A co z serialami? Ja obejrzę trzeci odcinek  niesamowitego Taboo. Tak, tak… premierę miał tydzień temu w HBO Go, ale nie miałem czasu  obejrzeć. Dzięki temu dziś(?) obejrzę trójeczkę, a w niedzielę czwarty odcinek. Dla mnie bomba. dobrze, a co z grami? U mnie znowu to samo…. kupuję grę i w nią nie gram. Tylko zapowiadam, że zagram. Tak… NIE odpaliłem jeszcze Watch Dogs 2. No, ale mam wymówkę, nie było czasu, a poza tym jeszcze nie ukończyłem kampanii dla pojedynczego gracza w Battlefield 1. A skoro już mówimy o BF1, to muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym tytułem. W końcu Battlefield, który mi się podoba – w trybie dla pojedynczego gracza.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser zwiastun gry SEVEN od chłopaków odpowiedzialnych za Kholata i gameplay kolegi Randalla, który bawił się w Rocketbirds 2 – Evolution.