web analytics

«

»

Obchód tygodnia #252 – Święta, święta!

balwanNadeszły święta, a więc trzeba złożyć życzenia! Witajcie w 252 „Obchodziku”. Kolejny raz dzielimy się wirtualnym opłatkiem i pytamy co będziecie robić przez najbliższe dni.

Jutro Wigilia, odpoczniemy sobie, podjemy rybek no i pogramy. W co? Noo… u mnie tyle gier na tapecie, że po prostu nie wiem za co się złapać. Titanfall 2? Grałem tylko tyle, aby nagrać materiał wideo (link TU). Battlefield 1? Tylko go zainstalowałem, ale jeszcze nie grałem. W dodatku zaczęła się Steam Sale i… za niecałe 5 ojro kupiłem sobie RYSE. Tak, chyba zostanę Rzymianinem. No i jeszcze Mikołaj przyniósł mi pod choinkę Humbla Bundla ;) z grami-klasykami od Sierry. Police Quest i Space Quest! Ach będzie grane! Tak więc ja mam święta ogarnięte. Sylwester raczej też.

W każdym razie ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ! Wesołego jajka… baranka, tej no choinki, karpia i w ogóle. Co kto lubi. Oczywiście nie tylko gramy. Ja odkrywam zakamarki  czytnika Kindle’a. Co czytam? Kończę Wieczną wojnę Joe Haldemana i biorę się za kolejne cześci Mrocznej wieży Kinga.

A wy? co będziecie robić w te święta? A może w ogóle nic nie grać? Tylko sobie odpocząć, wyluzować się? Co wy na to?

PS. Zapraszamy do najnowszego odcinka naszego podcastu w którym rozmawiamy o filmie Łotr 1.