web analytics

«

»

Obchód tygodnia #22

Oj Batman...

Witajcie w kolejnej odsłonie naszego piątkowego cyklu. Niestety znowu wróciły tropikalne upały i smażymy się przed naszymi komputerami. Dlaczego? Ponieważ nawet 30 stopni w cieniu nie jest w stanie odciągnąć nas od tego co kochamy najbardziej, czyli grania!

Z tego co widzę u kolegów „dohtorów” wystąpiła jakaś mania grania w Batmana. Nie przeczę! Batman: Arkham City to naprawdę wyśmienita produkcja. Tak samo jak Arkham Asylum przy którym spędziłem wiele, bardzo przyjemnych chwil. Przy okazji warto wspomnieć, że właśnie dziś na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza część filmowej sagi o Gacopyrzu. Koniecznie trzeba się wybrać w ten weekend i obejrzeć.

Najważniejsza jest jednak elektroniczna rozrywka. W co zatem gramy w najbliższych dwóch dniach? Ja chyba w końcu skończę Grę o Tron, a także mam ochotę spędzić kilka godzin w Dungeons&Dragons Online. Poza tym czeka na mnie Warhammer 40K Space Marine w wersji na Playstation 3, który kosztował mnie zaledwie 50 złotych (plus przesyłka). Miło, że w tak niskiej cenie będę się mógł wcielić w kapitana Tytusa i wypłazuję skórę paskudnym Orkom.

Poza graniem jak w każdy weekend sięgam na półkę z książkami. Moim wyborem na gorące wieczory jest Świat finansjery Terry’ego Pratchetta.

A wy? Jak zamierzacie spędzić najbliższe dwa dni?

YouTube player