web analytics

«

»

Obchód tygodnia #211

The Crew Tuto 590x332_167366Nareszcie wolne! Można sobie trochę odpocząć i pograć w ulubione gry. Jakie? My na tapecie mamy ich aż za dużo. Dla każdego coś miłego – jest roleplay i ścigałka od Ubisoftu, a także koreańskie MMO. Jest też nowy zwiastun trybu sieciowej rozgrywki DOOMa. Niestety gra jest z polskim dubbingiem. Masakra.

No i znowu mamy piątek. Ja przez cały roboczy tydzień miałem ręce pełne roboty, ale w końcu można odsapnąć. W co będziemy grać? Ja mimo, ze byłem zajęty powróciłem do Fallout 4 i będę moje wojaże po postapokaliptycznym uniwersum kontynuował w sobotę i niedzielę (poniżej kolejne wideo z moich przygód w F4). Odpaliłem też The Crew. Jak widać coś ostatnio pogrywam w produkcje od Ubisoftu – niedawno bawiliśmy się w betę The Division o której pisaliśmy w TYM artykule, ale pełną wersję zakupić na razie nie mam zamiaru. Chociaż… Nie! Nie dam się!

Co jeszcze? Nadal ogrywam koreańskie MMO Blade&Soul. Dawno żadne MMORPG nie sprawiło mi tyle radości. Być może niedługo coś na GRAstro skrobniemy o tym tytule.

Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Morze Trolli Nancy Farmer.

Na deser zwiastun trybu multiplayer nadchodzącego wielkimi krokami DOOMa. A także mój gameplay z The Crew i ostatnie wojaże w Fallout 4. Tylko nie przeżyjcie szoku – DOOM jest w pełni spolszczony… nie wiem po co takiej grze pełna wersja językowa, a już w szczególności w trybie sieciowym. No, ale cóż.