web analytics

«

»

Obchód tygodnia #20

Witajcie w dwudziestym wydaniu Obchodu tygodnia! W końcu pogoda trochę nam odpuściła i afrykańskie upały powoli odchodzą w niebyt. Dzięki temu możemy w spokoju odpalić naszego peceta, albo konsolę.

Nareszcie weekend. Za oknem burzowe chmury, ale to nic. My gramy. W co?  Ja nadal przebywam w Westeros, czyli gram w Grę o Tron. Gra ze studia Cyanide wyrwała mi już kilka dobrych godzin z życiorysu. Jestem tą grą po prostu zachwycony. W kąt poszedł między innymi Spec Ops: The Line oraz… trzeci Diablo. Tak jest! Nie mam siły grać w Diablo III. Ta gra mnie po prostu nudzi. Byłem fanem, wręcz fanatykiem jedynki. W dwójkę też zainwestowałem sporo czasu. Trójka? Nie mam do tej produkcji zdrowia. Muszę też odpalić konsolę. dlaczego „muszę”? Ponieważ chcę w końcu ukończyć Dante’s Inferno. Tytuł ten zakupiłem w dniu premiery. Zakosiłem Śmierci jej kosę… pardon KOSĘ, rzuciłem się ratować piekną Beatrycze, pokonałem hordy piekielne i… miałem dosyć. Na tyle dosyć, że od 2010 roku nie spojrzałem na na DI. Być może wakacyjny weekend będzie odpowiednim do zakończenia zmagań w tej dość średniej podróbce God of War. Choć muszę przyznać szczerze, że  panowie z Visceral Games mieli kilka ciekawych pomysłów. Jeśli coś może zachwycić w tej grze to miejscami  „dizajn” poziomów i walki z bossami.

Tak więc ja najbliższe dni spędzę z moimi bohaterami z GoT i w piekle by Dante. Być może pogram też trochę Dungeons&Dragons Online. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem jest totalny odmóżdzacz z gatunku fantasy zatytułowany Kull Zwycięzca. Książeczke kupiłem na wyprzedaży za marne 6 złociszy i niestety cena odpowiada jakości tego dzieła. Powolę sobie zacytować fragment: Topór wirował w zręcznych dłoniach młodzieńca. Utworzona w ten sposób ściana ze stali zatrzymywała każdy cios miecza. Rzężąc z wysiłku, Kull wskoczył pomiędzy dwóch napastników. Barbarzyńca wbił trzonek topora w tułów jednego z żołnierzy, a drugiemu ciężkim ostrzem rozłupał czaszkę.

Jak widzicie przednią mam lekturkę! A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend? Na deser film z kozą… pardon Kozą, który podbija Internet. Iluminaci są wszędzie!

YouTube player