web analytics

«

»

Obchód tygodnia #197

santaaNo i znowu mamy piąteczek. Można się bawić, pić, no i grać! A w co? Na tapecie czwarty Fallout, a także darmowa gierka na PC, która kiedyś dostępna była wyłącznie na Xbox 360. Czytajcie dalej. A na deser Mario kontra Minecraft.

Zdaje się, że Epic postanowił zostać świętym Mikołajem i każdemu posiadaczowi peceta postanowił sprezentować zremasterowaną świetnego Shadow Complex. Grę możecie pobrać pod TYM adresem. No dobrze, ale co jeszcze? Oczywiście Fallout 4. Kocham tę grę, a jednocześnie nienawidzę! Irytuje mnie, ale byłem w szoku, kiedy zobaczyłem, że Steam pokazuje mi, że mam już… ponad STO godzin rozgrywki. To w sumie ciekawe ponieważ Fallout: New Vegas skończyłem (nie spiesząc się) w 96 godzin, a w czwórce nawet nie posunąłem głównej fabuły za bardzo do przodu – to jest też powodem, ze jeszcze nic o tej grze nie napisałem. No, ale co się odwlecze to nie uciecze. Poza tym jest tekst naszego redakcyjnego kolegi. ;).

Gram też w polskiego Hard West i jak na razie jest całkiem nieźle (materiał wideo w poprzednim Obchodzie…). Uwielbiam klimat Dzikiego Zachodu i jest to gierka, która pasuje mi jak ulał.

Nie można też nie wspomnieć, że Trzeci Wiedźmin został właśnie Grą Roku! Na The Game Awards 2015 przygody Geralta z Rivii pokonały między innymi z Fallout 4 i Bloodborne. A tak na marginesie zapraszamy do naszej Diagnozy wstępnej poświęconej Wiedźminowi 3 (link TU), a tutaj sprawdzicie co sądzimy o Bloodborne.

Warto też dodać, że CD Projekt Red zdobył nagrodę dla najlepszego studia. Gratulujemy.

Weekend to także czas odpoczynku z jakąś lekturą. Moim wyborem na najbliższe dwa dni jest Beowulf w przekładzie J.R. R Tolkiena.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na koniec obiecane wideo z Marianem i Minecraftem. A może wiecie już co dostaniecie od Mikołaja?