web analytics

«

»

Obchód tygodnia #174

batmannNo i znowu mamy piątek! Czas na odpoczynek i chwilę wytchnienia po zwariowanym tygodniu. Co będziemy robić? Grać oczywiście. Na zakończenie Zergowie atakują i darmowy Total War na Steamie. Naprawdę!

Tydzień minął nam na obserwowaniu tego co się wyprawia z pecetową odsłoną Batmana Arkham Knight. Wersja na komputery osobiste jest totalnym nieporozumieniem, a nawet skandalem. Gra zostałą wycofana z usługi STEAM, a gracze mogą wnioskować o zwrot pieniędzy. Tak samo postąpił nasz rodzimy dystrybutor – Cenega. Do sklepu można zwrócić pudełkowe wersje gry. Brawo! Ciekawe, czy coś dobrego wyniknie z całej tej żenującej sytuacji – oby. Ponieważ nie wyobrażam sobie już nic gorszego. Ktoś w końcu powinien poważnie pochylić się nad problemem zabugowanych (na premierę) gier i to nie tylko tych na platformę PC.

Dajmy jednak spokój Batmanowi. Na Steamie możemy przez weekend zagrać za totalną darmoszkę w gry z serii Total War, a konkretnie w Atilla, Rome II, Shogun 2. A wszystko to z okazji 15-lecia marki. Ech… jak ten czas leci. Jak dziś pamiętam dzień, w którym pisałem zapowiedź pierwszego Shoguna. Stare, dobre czasy. Tak więc miłego grania! Acha ja gram nadal w Wiedźmina 3. Pękło mi już 90 godzin! Jak przekroczę 100 to coś w końcu napiszę o tej grze dłuższego!

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem są Bajki robotów Lema. Lubię sobie czasem wrócić do lektur, które czytałem już X razy…

A wy? Co robicie w ten weekend? Na deser obiecany filmik z Zergami.