web analytics

«

»

Obchód tygodnia #152

piggError, ERROR… mamy sobotę, a nie piątek. Coś nam się „Obchodzik” przeniósł o jeden dzień do przodu, ale nie martwcie się! Jesteśmy, żyjemy, nadajemy. Wierzgamy raciczkami. Na deser świnka zjada ciasteczko. Naprawdę!

No i mamy pią… wróć! Mamy sobotę. Obchód miał być wczoraj, ale zasnąłem i bardzo przepraszam. Nic nie poradzę, byłem baaaardzo zmęczony po powrocie ze szpitala (badania kontrolne) i po prostu zasnąłem. Nawet nie wiecie jak cudownie jest spać we własnym łóżku. W szpitalu byłem tylko trzy dni, ale była to istna gehenna i mordęga. No, ale o moich doświadczeniach szpitalnych już wcześniej pisałem w tym artykule. Tymczasem mamy weekend. Po tygodniu… rozczarowań.

Tak, tak… rozczarowań. Rozczarował nas na przykład Geforce 960. Liczyłem skrycie na dobrą kartę w dobrej cenie a co dostaliśmy? Możecie sami to ocenić czytając na przykład ten test.

No dobra a co będziemy robić w weekend? Ja wezmę się ostro za Dragon Age Inkwizycja. Może w końcu przejdę ten tytuł? Co jeszcze na tapecie? Smoi i rycerze chyba mi wystarczą.

Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturkę. Moim wyborem na weekend jest Czarci Most Anny Bichalskiej.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Planujecie może kupno nowej karty graficznej? Na deser świnia i jej ciasteczko.

PS. Zapraszamy też do naszego najnowszego podcastu, który możecie przesłuchać klikając w TEN link.