web analytics

«

»

Obchód tygodnia #141

Gramy!

Gramy!

No i znowu jestem w szpitalu. Takim prawdziwym, a nie gierczanym. Czym się różnią obydwa przybytki? W jednym się gra. W drugim w lampkach nie ma żarówek i pościeli na zmianę… Acha! Dostaliśmy też kurierem kilka gier.

Co mam napisać? Że jestem wkurwiony (uwaga Ordynator klnie – ordynarny typ!) do n-tej potęgi? Oj jestem. Chcę do domu, a nie mogę. Muszę siedzieć w tym syfie niezasługującym na miano szpitala. Dziś na obiad dali śledzia na ciepło z ziemniakami. Nawet nie zbliżyłem się do tego g…

Generalnie jednak mam dość traktowania jak świnka doświadczalna – zabrali jeden z leków i patrzą co będzie. Mam dość! I jeszcze się bezczelnie pytają „czy gdzieś mi się spieszy”. Kiedy to usłyszałem ledwo ugryzłem się w język bo prawie wybuchnąłem, a wtedy pewnie doszłoby do rękoczynów i trafiłbym do zupełnie innego zakładu – karnego. No, ale tam przynajmniej lepiej karmią!

Dobra dość tego użalania się nad sobą. W końcu jest piątek i czas na granie. Ja spróbuję odpalić na laptopie dwie gry, które do nas przyszły – Shadows on the Vatican oraz Face Noir. Nie znacie? To wkrótce przeczytacie coś o tych tytułach na Grastro.

Oczywiście nie tylko gramy! Moją weekendową lekturą jest Długa Ziemia Pratchetta i Baxtera.

A wy? Co będziecie robić w weekend?