web analytics

«

»

Obchód tygodnia #128

jablkaNo i w końcu mamy ten upragniony weekend. Teraz już tylko picie, rozrywka, granie i inne swawole! No dobrze, ale co pijemy? Polski cyderek oczywiście. Na deser 20 minutowe wideo z gry Hellraid.

Wypij cydr na złość Putinowi… No cóż. Skoro cała Polska żre te cholerne jabłka to i nasz mały szpital postanowił włączyć się do akcji. Tak więc całe menu w ostatnich dniach zdominowały jabłuszka. Co mieliśmy już na talerzu? Ciasteczka z nadzieniem jabłkowym. Ryż z jabłkami i cynamonem. Była też pyszna szarlotka i jajecznica z warzywami i owocami (jabłka i śliwki). A wszystko to zapijamy pysznym cydrem. Na pohybel białemu niedźwiedziowi ;)

Dobra, ale przecież mamy weekend i nie można tylko jeść i pić! Co będziemy robić? Grać oczywiście. Ja zapewne odpalę “cudowny” Origin i pobiorę sobie ZA DARMO Battlefield 4 i Wing Commander III. Plus dla EA szczególnie za trzecią część WC. Przypomnę sobie dawne czasy.

Co jeszcze? Zelżały paskudne upały i to jest chyba najważniejsze. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest książka Davida Webera “Wojny treecatów”.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser jabłka… pardon najnowszy materiał wideo z gry Hellraid.