web analytics

«

»

Obchód tygodnia #119

Biały Wilk i jego koń...

Biały Wilk i jego koń…

Szczęśliwie doczłapaliśmy do piątku. Nareszcie można odpocząć po intensywnym, roboczym tygodniu. Co będziemy robić? Grać, pić cydr i piwo, a także oglądać. Co oglądać zapytacie? Najnowsze zwiastuny – Ethana Cartera i trzeciego Wiedźmina. Odliczamy też dni do targów E3.

No i mamy początek weekendu. Piątkowy wieczór to jego najprzyjemniejsza część. Dlaczego? Ponieważ w perspektywie są aż DWA dni wolnego. Co będziemy robić? Ja na poważnie zajmę się Watch Dogs. Mam już kilka godzin rozgrywki na koncie, ale trzeba się bardziej skupić ;). Zapewne skończę też nowego Wolfensteina i w końcu coś o nim napiszę. Jak to dobrze, że w najbliższych tygodniach nie ma żadnej interesującej mnie premiery. Dzięki temu pogram nieco w tytuły, które odłożyłem na „później”. Przyznam ze wstydem, że jedną z takich gier jest Thief. A co z nadchodzącym tygodniem? Będzie gorący ponieważ już we wtorek zaczynają się targi E3, ale oczywiście najważniejsze konferencje prasowe odbędą się w… poniedziałek. Na jakie zapowiedzi gier czekam? Przede wszystkim liczę na jakieś szczegóły o drugiej odsłonie Dishonored. Pierwsze ploteczki o tym tytule zaczęły krążyć w okolicy marca i liczę, że na E3 pojawią się konkrety.

W każdym razie w poniedziałek szykuje się nieprzespana noc (ze względu na konferencje). Okay wróćmy do naszego weekendu. Być może pogram też w Skyrima. Już w lutym nadjedzie Geralt z Rivii i wypadałoby skończyć „Skajrima” – chociaż nie sądzę, aby mi się to udało. Szczególnie, że jesienią dostaniemy nowego Dragon Age’a.

Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. Moją weekendową lekturą będzie absolutnie badziewne czytadło Mastertona „Noc gargulców”. No co? Mam sentyment do horrorów ;). A skoro już jesteśmy przy książkach to trzymajcie rękę na pulsie – niedługo będziecie mogli odsłuchać kolejny Tomograf. Tym razem w naszym podcaście… pardon „Radiowęźle szpitalnym” znajdzie się coś dla fanów Wolfensteina, ale na razie cicho sza!

A wy co będziecie robić w ten weekend? Na deser zwiastuny Wiedźmina 3 i Ethana Cartera. Aaaa i jeszcze jedno – jeśli was ominęło to zapraszamy do naszej relacji z imprezy Pixel Heaven.