web analytics

«

»

Obchód tygodnia #114

Tak się grilluje!

Tak się grilluje!

Cukier krzepi, ale wódka lepiej! Tym hasłem witamy was w środku grillowej orgii, której oddają się z namiętnością rodacy. Od morza do górskich szczytów słychać syk przypalanej karkóweczki polewanej złocistym trunkiem i soczystych kiełbas pękających nad ogniem. Niech się święci maaaaajówka! Na deser Profesor X, Magneto, Wolverine i Marty McFly. Serio.

Grillowana kiełbaska, karczek, boczek, szaszłyki, rybka, kiszka ziemniaczana, warzywa i inne pyszności – tak właśnie nasz GRAstroszpital świętuje majówkę. Niektórzy nawet zasnęli POD grillem (wcale nie wytykam Cię palcem Cormaku!). Inni pojechali gdzieś do znajomych, ale zamiast się integrować znaleźli sobie dziuplę z dostępem do Internetu i woleli gadać na naszym Shoucie (wcale nie wskazuję na Ciebie kolego Jolo). Niektórzy zostali zmuszeni do wielkich zakupów, a inni NIE grillowali (zgadnijcie kto!). My, czyli Ja plus Grastropsinka oczywiście grillujemy na potęgę, ale jesteśmy już odrobinę zmordowani. W końcu ileż można jeść i pić piweczko?

Okay dosyć tych grillowych wynurzeń jakby nie patrzeć mamy piątek i tradycyjnie pytamy Was co będziecie robić w najbliższych dniach. Tak… wiemy, że będziecie gri… STOP! Nic o grillowaniu. Ja może odpalę Terrarię o ile siły mi na to pozwolą – jak wiecie grillowanie rozleniwia. STOP! Miało nie być o grillu do kroćset. Co jeszcze? W ubiegłym tygodniu postanowiłem powrócić do uniwersum The Elder Scrolls i ponownie zmierzyć się ze Skyrimem. Samozaparcia wystarczyło mi na jakiś kwadrans. Może dziś pójdzie mi lepiej? Może sobie przypomnę CO robiłem. Gdzie jestem i najważniejsze… przypomnę sobie klawiszologię.

Oczywiście nie można tylko jeść, pić i grać. Potrzeba też odrobinę strawy duchowej, a więc moją weekendową lekturą będzie „Droga Królów” Brandona Sandersona.

A Wy? Co będziecie grillować w ten weekend. Tfu… to znaczy co będziecie robić! Na deser gorący zwiastun nowego Call of Duty, który pojawi się w sprzedaży już w listopadzie,  a także Profesor X, Magneto i Marty McFly.