web analytics

«

»

Obchód tygodnia #11

 Witajcie w ten gorący, majowy piątek. Ten weekend jest wyjątkowy ponieważ siedzimy jak na szpilkach i wyczekujemy z ogromną niecierpliwością kilku premier gier. Tak. Wśród nich  jest oczywiście trzecia odsłona Diablo, ale nie tylko. Niektórzy z nas mają ochotę na wojaże w Brazylii ze starym znajomym Maksem P.

No to mamy upragniony weekend. W naszym wesołym szpitalu można wyczuć atmosferę wyczekiwania. Na co czeka szalona, doktorska ekipa? Oczywiście na przyszły tydzień i kilka premier. Oczywiście chodzi o… nie, nie o Diablo III. Ja przynajmniej z większym wytęsknieniem czekam na Max Payne 3. Podobała mi się jedynka, urzekła swoim klimatem dwójka. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na trójce. W każdym razie ostro przygotowuję się do przygody w mrocznych fawelach największego miasta Ameryki Południowej, czyli São Paulo. Co mam na myśli pisząc, że się przygotowuję? Już za chwilę wypożyczę z VOD’a film Colombiana z uroczą Zoe Saldana w roli głównej. W co zagramy w oczekiwaniu na przyszłotygodniowe premiery? Ja kończę I Am Alive, które zakupiłem w sieciowej usłudze Sony. Muszę przyznać, że tytuł ten bardzo przypadł mi do gustu.

Tradycyjnie ściągam z półeczki jakąś lekturę. Na ten weekend moją lekturą będzie Władca wilków Juraja Cervenaka. Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym tytule.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend. No i na co czekacie? Na Diablo III? A może jednak Max Payne 3? Poniżej świeżutki zwiastun MP3.

YouTube player