web analytics

«

»

Obchód tygodnia #103

Witajcie w kolejny, cudowny piątek. Dlaczego cudowny? Bo w końcu możemy sobie w coś porządnie pograć. Ewentualnie napić się alkoholu i lec w barłogu. Tak dziś „Obchód…” 18+. Na deser coś dla fanów gry NBA 2K14.

Dlaczego dzisiejszy obchodzik jest tylko dla dorosłych? Ponieważ właśnie otworzyłem drugą butelkę cydru (0,75L), a że godzina jeszcze bardzo młoda to zapewne otworzę jeszcze butelkę numer trzy i cztery! No dobra, ale co dalej? Przecież nie można tylko pić i pić. Przy piąteczku zamówiłem sobie dwa pyszne hamburgery z nowej, otwartej nieopodal mojego miejsca zamieszkania burgerowni. Do tego sałatka z pomidorów i coś na popitkę. A oto i mój posiłek

burger11

Co po posiłku? Trzeba w coś zagrać. Ja na tapecie mam Neverwintera, ale chyba razem z GRAstrolegionem pogramy w Left4Dead 2. Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturę. Moim wyborem na weekend jest to co możecie obejrzeć na powyższym zdjęciu. Kolejny raz zacząłem czytać Belgariadę i Malloreon. Przede mną całe dziesięć tomów. A dlaczego „kolejny raz”. Ponieważ to jedna z moich ulubionych serii fantasy, którą czytam już chyba… piąty, czy szósty raz. To dziwne bo to JEDYNA seria książek, do których wracam co kilka lat.

A wy? Co robicie dziś wieczorem? Może macie coś smacznego na talerzu? Może jakiś burgerek? No i w co będziecie grać?