web analytics

«

»

Ksz ksz, chopy, kerędy na gruba?

Dobry news dziś zaserwował nam CD Projekt. Pewnie większość z Was próbowała kiedyś grać w pozycje typu Hard Truck. Jest jakiś taki dziwny pociąg do tych gier… niepohamowana chęć wożenia buraków, pszenicy, krowiego gówna czy innych niezbędnych rzeczy. Za to zawsze brakowało opcji zatrąbienia na tzw „tirówy”. Później pojawiła się gra European Truck Simulator która skupiła się na europejskich (w tym nadwiślańskich) drogach. Oczywiście umiejscowienie realiów gry w różnych krajach jest dosyć umowne, bo trasy w takich grach raczej nie pokrywają się z rzeczywistością.

Do sedna! CD Projekt dziś pokazał okładkę European Truck Simulator 2 i jak się okazało gra będzie zlokalizowana po polsku. Fajnie? Jak ktoś kupuje, to pewnie że fajnie. I nie było by w tym zupełnie nic dziwnego, gdyby nie fakt że lokalizacje będą dwie. Druga będzie lokalizacją śląską.

YouTube player

Ja chopy! To je prowda, nie robia wos w ciula. To je pierwszy giercok kery bydzie po ślunsku. Richtich epny bajer ni? Ja, to teraz leca złonaczyć wodzionka, potym kluski z modrom kapustom i roladom bo powoli by cza dupać na gruba. Jakoś gorole musicie te chałupy grzać, mom recht?

 

W sumie ciekawa sprawa, jednak nie umiem na ten moment sobie wyobrazić jak to będzie w rzeczywistości wyglądać. I chyba nawet kupię grę tylko po to żeby sprawdzić tę wersję… Swoją drogą grywaliście w tego typu produkcje, czy to tylko ja jestem taki dziwny że ograłem wszystkie części Hard Truck (chyba do Pedal to the Metal)?

Tiaa... ŚL!