web analytics

«

»

Jak wygląda Wiedźmin 3 na ustawieniach Ultra?

ww3Czekacie na trzecią odsłonę przygód Geralta z Rivii? Z pewnością tak. Zanim jednak zasiądziecie do zabawy obejrzyjcie materiał wideo i zobaczcie jak gra radzi sobie na GeForce 980.

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od premiery trzeciego Wiedźmina. Zdaje się, że 19 maja w polskich biurach, uczelniach i szkołach panować będzie tajemnicza grypa i sporo ludzi pozostanie w domowym zaciszu abysię kurować ;). My, czyli ekipa GRAstroskopii mamy zamiar zagrać w Witchera 3 na wszystkich platformach sprzętowych (czyli na PC, Xbox One i Playstation 4). Jeśli nam się to uda odpowiedni materiał obejrzycie sobie na naszych łamach w cyklu „Diagnoza wstępna”. Spiszemy też nasze wrażenia w jakimś dłuższym tekście. Na razie jednak obejrzyjcie poniższy materiał wideo. Trzeba przyznać, że gra wygląda całkiem nieźle, a autor zaznaczył, że grał w wersję beta udostępnioną przez RED’ów.

Ech… zobaczcie wjazd Geralta do wioski… klimaty sielskie i takie słowiańskie! Te chaty kryte strzechą, umykające z drogi gęsi i spacerujący wieśniacy. Już nie możemy się doczekać premiery.

Sprzęt na którym nagrywano materiał to komputer wyposażony w procesor Core i7 4790 z pojedynczą kartą graficzną GF 980.