web analytics

«

»

Heheszka dnia – Blanka trollem jest, a także atak miśka

heheszkiWiedzieliście, że zielony dzikus ze Street Fightera to niezły rozrabiaka? Jeśli nie wierzycie to klikajcie. Na deser poradnik jak obronić się przed niedźwiedziem i wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego „heheszki”? A dlaczego nie? No dobra trochę to trąci gimbazą, ale co tam. W sumie jak inaczej określić to co wyprawia się na poniższych materiałach wideo? Na dziś mamy dla was dwa ekhem… epizody „Blanka is a Troll”. Oj faktycznie z tego wariata niezłe i dość złośliwe bydle. Dawno nie widziałem w globalnej sieci równie durnego materiału, ale już po kilku sekundach miałem przysłowiowego banana na gębie. Ja wiem, że nie powinno się śmiać z czyjegoś wypadku, ale Blanka to prawdziwy mistrz rozrabiania. ;)

Nie macie dość? To klikajcie w poradnik jak się bronić przed dzikimi zwierzętami, a konkretnie paskudnym niedźwiedziem. Nie wiem, ale biedny miś gdyby zobaczył coś takiego pewnie umarłby ze śmiechu. Pamiętajcie jeśli szarżuje na was Ursus arctos horribilis, czyli ważący jakieś 600+ kilo niedźwiadek Grizzly to rzucajcie w niego klapkiem i koniecznie unikajcie kontaktu wzrokowego!

Ciekawe jak Blanka poradziłby sobie z misiem? A co z tym wyjazdem do USA? Grajcie w League of Legends to zostaniecie uznani za „sportowców” i dostaniecie wizę E11. Będziecie mogli odwiedzić krainę Hamburgera.