web analytics

«

»

Filmograf #13 – Truposze wiecznie żywe!

Filmograf #13 - Umarlaki wiecznie żywe!
Filmograf #13 – Truposze wiecznie żywe!

Dwuosobowa Rebelia wciąż umyka przed siłami Imperium. Szpitalna kantyna została już przejęta przez siły mroku, ale na szczęście Michał i Rafał, zanim musieli ewakuować się na z góry ustalone pozycje i zabarykadować się w magazynie odpadów chemicznych i materiałów toksycznych, zabrali ze sobą ostatni ocalały odtwarzacz VHS i obejrzeć kilka filmów, które naprędce omówili i wysłali nagranie w eter w swojej – ostatniej być może – transmisji!

Dziś zapraszamy do posłuchania naszej rozmowy o filmowych ramotkach, kinowych nowościach i streamingowych rarytasach, wśród których znalazły się między innymi filmy „Powrót żywych trupów 2” („Return of the Living Dead: Part II”, 1988, Amazon Prime), „Szkoła rocka” („The School of Rock”, 2003, Netflix), „Promising Young Woman” (2020, kino), „Godzilla vs Kong” (2021, kino/Amazon Prime), „The White Tiger” (2021, Netflix), „Truposze nie umierają” („The Dead Don’t Die”, 2019, Netflix/Amazon Prime), „Father” (2021, kino), „Pasażer nr 4” („Stowaway”, 2021, Netflix), „Jeden gniewny człowiek” („Wrath of Man”, 2021, kino), „Zombieland: Kulki w łeb” („Zombieland: Double Tap”, 2019, Amazon Prime) oraz pierwszy sezon serialu „Cień i kość” („Shadow and Bone„, 2021, Netflix).

Zapraszamy i życzymy miłego odsłuchu! A tymczasem Michał znalazł drogę ucieczki ukrywając się jednym z ładowanych na wojskowe ciężarówki zbiorników, z którego uprzednio wydostał się dziwny, zielonkawy gaz i teraz razem z Rafałem przyciskającym do piersi ostatni odtwarzacz wideo udali się w bliżej nieokreślonym kierunku…

Słuchaj i subskrybuj Tomografy i Filmografy w serwisie Spotify!