web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #36 – Shadow of the Tomb Raider

Cień... Cień Tomb Raidera...

Cień… Cień Tomb Raidera…

Zapraszamy do kolejnej Diagnozy wstępnej. W tym odcinku przygody psychopatycznej morderczyni udającej archeolożkę. Przed wami Lara „Rambo” Croft, czyli Shadow of the Tomb Raider. Jesteście gotowi? No to zaczynamy. Oglądajcie!

Oto Lara Croft! Często doznaje obrażeń, ale się nie poddaje! Lubi nacierać się błotem i strzelać z łuku. Swoim czekanem zamordowała już setki najemników i zaciukała dziesiątki biednych zwierzaków. Wypruwa flaki nożem bez mrugnięcia okiem, a w międzyczasie najeżdża grobowce tajemniczych, starożytnych cywilizacji niszcząc wszystko dookoła. Swoim arsenałem zawstydziłaby komandosów Specnazu. Biega, skacze, pływa i strzela, rozwala co popadnie. Przecież to właśnie robią ludzie nauki nieprawdaż? Tak! Pograliśmy w najnowszą odsłonę przygód Lary. Przed wami nasz materiał wideo o grze Shadow of the Tomb Raider. Na tapecie wersje na konsolę Xbox One X oraz PC. Czy naszym doktorom spodobał się nowy Tomb Raider? O tym przekonacie się oglądając poniższą Diagnozę.

Zapraszamy także do poprzednich wydań naszego programu. Ostatnio „kontentu” jest sporo – omawialiśmy już wielki hicior ostatnich dni, czyli Marvel’s Spiderman, a także grę „Rogalika” Chasm. Wszystkie odcinki Diagnozy wstępnej obejrzycie rzecz jasna na naszym kanale YouTube.