web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #21 hity i (s)hity 2016

diagnoza2017-21 Nowy rok rozpoczęty, więc nie mogło zabraknąć standardowego wręcz podsumowania ubiegłego.

Na początku, roku który chyba zostanie zapamiętany jako „ponury żniwiarz” gwiazd oraz ikon popkultury, nagraliśmy swoje skromne oczekiwania. Więc wypadało by teraz je zweryfikować, a także podzielić się naszymi przemyśleniami odnośnie tego co graliśmy. Tak przy okazji.

Trzej szpitalnych Amigos w postaci mnie – czyli Konsolite, ulubieniec tłumów o anielskim głosie – Carnage, zwany Carnasiem oraz „nie gram w słabe gry” Randall, bez dodatkowej opłaty umili Wam czas chwaląc i plując jadem na wybrane tytuły jakie miały premierę w „dobrze że już się skończył” 2016.

Nasze „listy” są dość specyficzne, po za kilkoma pozycjami raczej nie znajdziecie nigdzie takiego zestawienia. Każdy z nas wybrał „prawie” pięć gier. Jakich? Tego i nie tylko dowiecie się z pierwszego w tym roku, emocjonującego, pełnego zwrotów akcji, intrygi i zaskoczeń odcinka Diagnozy wstępnej!

Zapraszamy także do poprzedniej Diagnozy w której rozmawialiśmy o Shadow Warrior 2. Polecamy także artykuł podsumowujący miniony rok w którym skupiamy się nie tylko na grach!