web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #13 – Teaser

Już wkrótce...

Już wkrótce…

Już wkrótce na łamach naszego bloga (bortalu?|) kolejna „Diagnoza…”. Tym razem będzie gadka o czwartej odsłonie kultowego Fallouta. Na zaostrzenie apetytu teaser i gość specjalny!

Zdradzę wam tajemnicę – odcinek już mamy nagrany, ale proces „wydawniczy” się nieco opóźnia. Po prostu taśmę z nagraniami skradły nam paskudne Ghule, a nasz montażysta i reżyser w jednym ;) trochę niedomaga. Leży w łóżeczku zwalony chorobą (zapewne popromienną). Ja tymczasem gram dalej. Nie martwcie się jednak co się odwlecze to nie uciecze jak mówi przysłowie. Na pociechę możemy zaserwować wam smakowity kąsek na zaostrzenie apetytu. Poniżej znajdziecie teaser nadchodzącej Diagnozy wstępnej. Trzynastej warto dodać. To pewnie stąd te kłopoty z publikacją. Pamiętajcie też, że tylko wyjątkowe tytuły o których gadamy w Diagnozach mogą dostąpić u nas zaszczytu osobnego zwiastunu – ot choćby taki Wiedźmin 3. Tylko, czy Fallout 4 spodobał się naszym doktorom? O tym już wkrótce!

W samym wideo mamy też, jak już wspominałem na wstępie BARDZO specjalnego gościa. Postapokaliptyczne pustkowia odwiedził sam… Vincent Vega!

A w oczekiwaniu na trzynasty odcinek Dw możecie poczytać sobie tekst o grze sprokurowany przez naszego kolegę, albo obejrzeć nasze gameplaye.