web analytics

«

»

HBO GO nareszcie na PlayStation 4

hbo-goOj długo się naczekałem na możliwość oglądania usługi HBO GO na mojej konsoli. Na szczęście aplikacja od kilku dni leży na polskim PlayStation Store. Jak się ogląda na pleyaku? Sprawdzamy!

No nareszcie zakrzyknąłem w miniony poniedziałek. Dlaczego? Ponieważ w końcu aplikacja HBO GO zawitała do polskiego Playstation Store. Jak zapewne pamiętacie, pisałem o tym w jednym z poprzednich felietonów oglądam dużo telewizji, a raczej… korzystam z usługi HBO GO. Reszta kanałów jest dla mnie praktycznie zbędna. Ewentualnie obejrzę sobie jakiś serial na AXN, ale generalnie korzystam tylko z oferty VOD UPC, ShowMax i HBO GO, które oglądałem wyłącznie na ekranie mojego komputera. Nawet jeśli akurat interesujący mnie film/odcinek serialu leciał na tradycyjnym kanale TV (w HBO 1, 2 lub 3). Dlaczego? Wolę sobie samemu „puścić filma” niż siedzieć przykuty do ekranu jak hmm…  niewolnik ramówki.

Dlatego bardzo się ucieszyłem, że platforma HBO GO w końcu odpali się na konsoli PS4, a także PlayStation 3. Ściągnąłem zatem aplikację z PS Store (97,5 MB), aktywowałem nowe urządzenie, czyli konsolę, zalogowałem się na moje konto i to wszystko. Mogłem rozkoszować się ot choćby najnowszym serialem Templariusze.

Jak działa HBO GO na „pleyaku”? Musze przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Konsola Sony nie słynie ze zbyt dobrego odbiornika WiFi – w moim przypadku prędkość łącza spada nawet do 1/4 (przy 128 megabitach). Obawiałem się zatem o jakość działania aplikacji od HBO. Musze jednak przyznać, że HBO GO w wersji na PS4 pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystko działa płynnie, strumieniowanie filmów działa bez zarzutu. Mówiąc szczerze, to po kilku godzinach obcowania z aplikacją na konsoli raczej nie wrócę do oglądania filmów na tej platformie przez komputer.

Dobra robota HBO!

 • Stawicky

  Szkoda tylko że oferta Hbo jest w sumie słaba nie mają nawet wszystkich swoich seriali dostępnych np Tabu zniknęło bardzo szybko nie wiedzieć czemu

  • kornick

   Ale HBO go jest bardziej dodatkiem do kanałów telewizji i porównania np z Netflix jest krzywdząca

 • zielonykaczuch

  Ach kontra MW jest w Go? Super

 • rexxxx

  Szybko działają kilka lat im to zajęło.

 • kolabor666

  Netflix to klasa sama dla siebie hbo startu do nich nie ma

  • obimas

   Niby tak ale patrzac ile maja amerykanie w netflixie a ile europa to bida az piszczy.

   • kornick

    No właśnie

 • kornick

  Ok ale Carnaś jak mogłeś kupić żenujący ShowMax?

 • Jarev

  Dodam jeszcze że np w HBO on dekad są seriale których nie ma w Go i na odwrót nie rozumiem tej polityki stacji tv

 • Yakk

  HBO jest niezłe ale filmy w usłudze są słabe seriale ok