web analytics

«

»

Arab – klaczka! Najlepszy koń w RDR II [PORADNIK]

Najlepszy koń za friko...

Najlepszy koń za friko…

Dziki Zachód bez czterokopytnego towarzysza? To po prostu niemożliwe! Przed wami krótki wideoporadnik jak zdobyć totalnie za friko najlepszego konia w Red Dead Redemption II. Oglądajcie.

Jak na samym początku zdobyć najlepszego konia czystej krwi arabskiej w grze Red Dead Redemption 2? To bardzo proste. Wystarczy udać się, możecie to zrobić już na początku drugiego rozdziału,  w mroźne rejony LAKE ISABELA i poskromić klaczkę. Oto macie poniżej materiał wideo jak to zrobić. Muszę uczciwie przyznać, że  za pierwszym razem poskromienie konia nie przyszło mi tak łatwo i gładko jak na wideo. Za pierwszym razem zajęło mi to grubo ponad dwadzieścia minut. Musicie uzbroić się w cierpliwość, uspokajać zwierzaka i podchodzić bardzo, naprawdę baaardzo powoli. A potem hops na kunia i trzymajcie się mocno grzywy, bo wierzga piekielnica jak szalona!

W nagrodę dostaniecie za darmo najlepszego konia w grze. Araby są dostępne do kupienia nieco później w grze . te kupne mają odrobinę lepsze statystyki, ale naprawdę niewiele i nie warto ich kupować. Okiełznajcie tego zwierzaka znad jeziora.

PS. Zapraszamy także do poprzedniego poradnika z którego dowiecie się jak pokonać paskudnego kalidońskiego dzika w grze Assassin’s Creed: Odyssey. A pod tym adresem możecie obejrzeć sobie pierwsze godziny z rozgrywki w RDR2.

 • JezusHytrós

  Przez 10 minut latałem tam przy jeziorze i nie mogłem znaleźć tego konia. Biały koń na białym śniegu kurka mać. Spróbuję jeszcze dzisiaj :/

 • kornick

  Hmm pojadę i złapię bo śliczny konik. Przy okazji jako osoba zajmująca się końmi zawodowo chylę czapkę przed Rdr za szczegóły. Musieli mieć konsultanta końskiego behawiorystę. Konie w grze jak są zdenerwowane mają ściągnięte w tył uszy. Jak w rzeczywistości. Nikt normalny nie zwróci na to uwagę tym większy szacunek dla Rockstara

  • zielonykaczuch

   Koński maniak :)

 • kolabor666

  Oj zapoluje

 • Kasia

  A co jeśli koń padnie? :D bo tylko mi mogło się coś takiego przytrafić… wyczytałam zapis i szukam i szukam… I ni ma :x

  • kornick

   Są proszki na konia do kupienia w sklepie albo w stajni. Jak Bidula padnie przeba podać szybko

   • Oskar

    Mam pytanie odnosnie tego konia gdy próbowałem go złapać przez długi czas to włączyłem grę.gdy wróciłem do.miejsca gdzie kon powinien się zrespic to go tam nie bylo co mam teraz zrobic ???

    • CarnAge

     spróbuj odjechać z tamtego terenu, robij obóz i przeczekaj kilka godzin. Ewentualnie wyjdź z gry i załąduj jeszcze raz