web analytics

«

»

Obchód tygodnia #616 – Sylwester!

Wiwat Nowy Rok. Już tylko kilka godzin i pożegnamy 2023 roczek. To chyba dobrze, prawda? W nowym może będzie coś więcej niż Obchód!

Hurra! Nareszcie koniec roku. Trwa sylwestrowa zabawa, a jutro będziemy leczyć kaca w nowym, 2024 roku. Co oznacza ta data? A choćby to, że w lutym naszemu małemu blogowi stuknie 12 lat. Tymczasem bawimy się. Choć za oknem jakieś pajace co chwilę odpalają petardy i inne badziewie. Serio, huk jest okropny. Ja co najwyżej odpalę zimne ognie o północy i tyle!

W każdym razie życzę wam wszystkim wszystkiego NAJlepszego w nowym roku. Wspaniałych gier i w ogóle, żeby w tej naszej gierkowej branży działo się przynajmniej tak dobrze jak w tym mijającym. Okay, ja już mrożę szampana, bo północ już niebawem.

Tradycyjnie wspomnę tylko, że ostatnio pograłem nieco w RoboCopa (może w końcu coś napisze o tej grze?), a także… obejrzałem sporo filmów Marvela – Eternalsów, trzecią część Strażników Galaktyki itd. Jak? W końcu mam Disney+. Choć broniłem się długo. Tak więc teraz mam już wszystkie liczące się VOD’y na rynku: HBO Max, Netflix, Amazon Prime Video, SkyShowTime no i teraz Disneya.

Tak więc mam co oglądać! Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego Roku!