web analytics

«

»

Hard Reset za parę złotych

Hard Reset

Takie światełko w oku możesz mieć już za parę funtów!

Lubicie cyberpunk? Interesuje was wydana we wrześniu gra studia Flying Wild Hog Hard Reset? Założę się, że część z was podobnie jak ja jest całkiem ciekawa tego tytułu, ale nie ma najmniejszej ochoty wydawać ok 70 zeta na grę, którą można ukończyć w 8-10 godzin (wg. twórców) lub 4h (wg. opinii niektórych graczy…). Cóż, choć historia komputerowej rozrywki zna przypadki krótszych kampanii dla pojedynczego gracza za większe pieniądze to wszyscy się zgodzimy, że taka cena to przesada za tak krótką grę.  Mam dla was jednak dobrą wiadomość. Jest wyjście z tej patowej sytuacji i nie mówię tu wcale o wciąganiu na maszt bandery Jolly Rogera! Właśnie ruszyła kolejna odsłona akcji Indie Royale  http://www.indieroyale.com/ w której w pakiecie z trzema innymi grami jest właśnie Hard Reset! W ten oto sposób dosłownie za parę funtów możecie wypróbować produkcję Flying Wild Hog! Enjoy!

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Ja wspominałem, że zastanawiam się nad kupnem, ale po dokładniejszym obejrzeniu gameplayów na YT myślę, że chyba nie warto wydawać nawet tych paru funtów…

 • polo_tuc

  Ja kupię z ochotą, od razu, jak będzie po 4,99 E na Parówce

 • Makowsky

  Ja (idąc tym tokiem ;p) mimo wszystko skusiłem się na tą grę zaraz po premierze. To chyba było w okresie, kiedy nie miałem czasu na granie, a na półkach sklepowych nie widziałem niczego dla siebie. Przeszedłem i powiem Wam, że byłem pozytywnie zaskoczony, czasem wydawało się, że za dużo tej jatki, ale nie zniechęcało mnie to do dalszego młócenia ;} Wspaniałe widoczki, klimat i potężni bossowie, jakich ostatnio w grach mi brakuje. Przejście gry zajęło mi na oko 10 godzin.  

 • Coppertop

  Właśnie nabyłem. 15 złotych za 5 gier to naprawdę niezgorszy deal. Szkoda tylko, że nie ma Linuksowych wersji… Eh, life…

  Co do samego Hard Reset to po demie miałem mieszane odczucia. Demko było trochę monotonne, tak wizualnie jak i “gameplejowo”, ale sama młócka nie była zła. Zobaczymy resztę. Z pozostałych ciekawi mnie przede wszystkim Vertex Dispenser.

 • kornick

  Dobra skuszę się

 • ash_22

  Z HR mam tylko jeden problem. Jest za krótki. Wprawdzie zdarzało mi się zginąć parę razy w czasie masakrowania kolejnych przeciwników ale w momencie gdy zaczyna się wszystko rozkręcać widzimy napisy końcowe. Walka z bossami nie jest wielkim wyzywaniem, choć ostatni bardzo mi się podobał. Oldschool w nowych szatach.