web analytics

«

»

[update] Diagnoza wstępna #0 – Warlocks vs Shadows

13ygydw

“Logo” w produkcji ;)

Postanowiliśmy wystartować z nowym cyklem krótkich pogadanek, ilustrowanych materiałami z rozgrywki, dzieląc się tym samym naszymi wstępnymi uwagami na temat nowych produkcji. W kolejnych, około dwudziestominutowych epizodach – o ile niniejsza formuła przypadnie Wam do gustu – gościć będą zarówno produkcje wysokobudżetowe, jak i mniejsze produkcje z sektora gier niezależnych.

W pierwszym odcinku, dzięki uprzejmości agencji PR Outreach, która udostępniła kody do wersji beta, przyjrzymy się grze akcji z elementami RPG, pod tytułem Warlocks. Gra – złożonego z polskich programistów – studia One More Level Games zaistniała dzięki udanej zbiórce funduszy za pośrednictwem platformy Kickstarter a jej wczesna wersja zdobyła uznanie m.in. tak rozpoznawalnych w branży postaci, jak Adrian Chmielarz, czy SOS Sosowski.

Pora byśmy i my podzielili się naszym skromnym zdaniem na temat Warlocks

Zapraszam do obejrzenia materiału i podzielenia się Waszymi opiniami!

[update] Dzień po naszym nagraniu twórcy gry postanowili zmienić nazwę na Warlocks vs Shadows i udostępnili łatkę, w której poprawiono część problemów, z którymi borykaliśmy się w trakcie naszego pierwszego kontaktu z grą i o których wspomnieliśmy w filmiku.

Do najważniejszych zmian zaliczyć można znerfienie postaci Pyromancera, oraz naprawienie niemożliwości wskrzeszania niektórych postaci w trybie kooperacji. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie FB dewelopera: https://www.facebook.com/omlgames?fref=ts

 • kolabor666

  Ciekawe wideo obejrzałem ze smakiem

 • mayones

  Dobre!

 • kornick

  Fajny nowy cykl. Siła Grastro tkwi w zajebiaszczych cyklach. Nazwa też końska. Obejrzałem całość

 • basiaa

  Fajny filmik

 • kornick

  Będzie kolejny odcinek?

  • RandallFlagg

   Będzie niebawem :) Jest już na stole montażowym.

 • gaxer

  Dajcie kolejną część bo bardzo fajny nowy cykl

 • Hubert

  Bardzo fajne więcej takich wideo