web analytics

«

»

Obchód tygodnia #99

Rust_titleWitajcie w kolejny piąteczek. W ten weekend będziemy prać paskudne Zombiaki, a także pogramy w coś bardzo wyjątkowego. Co to będzie? Czytajcie dalej!

Za oknem minus pieć stopni, ale u nas gorąco. Nie tylko dlatego, że otwieram właśnie butelkę pysznego cydru! Za chwile bowiem będziemy grać w Left4Dead 2, a potem… potem się zobaczy. Ja miałem dziś przyjemność pograć w RUST. Czym jest ten tytuł? To gra o… przetrwaniu. Walczymy z głodem, pragnieniem, a przede wszystkim z innymi graczami, którzy chcą cię pozbawić zapasów,. Budujemy schronienie. Dość! Więcej o tym tytule napiszę innym razem. Dość powiedzieć, że bawiłem się całkiem nieźle. Szkoda tylko, że za grę będącą jeszcze we wczesnej fazie produkcji należy zapłacić prawie 19 „ojro”.

Ok, a więc my gramy zaraz w L4D2 (zapraszamy do GrastroTV), ale przecież weekend to nie tylko granie. Sięgam na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Upadek króla Artura J.R.R Tolkiena.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Kupicie może Rust’a? Na zachęte materiał wideo z tej gry. Koleś wymiata.

 • edban

  Ciekawe to Rust

 • Khedron68

  Pewnie większość czasu spędzę przy SR 4 jako że jest darmowy weekend na Steamie,to samo z resztą z Company of Heroes 2.Plus BF 4.

 • kornick

  wróciłem zmęczony do domu. Cały piątek zmarnowany :/ ale dziś sobie pogram. Jeszcze nie wiem w co, ale pogram!!

 • Jolo

  U mnie weekend pod znakiem początku ferii, ale moje dziecko postanowiło sprawdzić moją cierpliwość – więc mam permanentny stan wnerwa. I oczywiście skutecznie uniemożliwia mi to włączenie czegokolwiek bo co coś odpalę to od razu słyszę “tato…. ” albo jest jakaś zadyma i muszę interweniować. A miałem plan pograć w Company of Heroes 2 bo jest darmowy weekend i chciałem sprawdzić jak ta gra działa. Ale widzę, że jedyne na co w ciągu dnia będę mógł sobie pozwolić do jakieś MtG albo coś innego niezobowiązującego od czego mogę w każdej chwili odejść i bez problemu wrócić…

  Książkowo – kończę 2 tom “Tańca ze smokami” Martina

  Serialowo – 2 sezon Homeland

  Miłego weekendu wszystkim

 • Kaplus

  Ja miałem smutny weekend, bo sesja :(