web analytics

«

»

Obchód tygodnia #381

Pikaboo :P

Pikaboo :P

Jest weekend? Jest impreza! No i oczywiście trzeba odpocząć. A jak odpoczywać to przy jakiejś dobrej giereczce, albo doskonałej lekturze. Można też sobie coś obejrzeć. Zapraszamy do Obchodu tygodnia.

Uff, to był naprawdę paskudny tydzień. Żar lał się z nieba niemiłosierny, ale dziś trochę zelżał. Niestety zapowiada się, że po niedzieli fala upałów powróci ze zdwojoną mocą i znowu nie będę miał siły odpalić komputer stacjonarny, albo konsolę. Będę siedział rozwalony w fotelu przed laptopem i nie będę w stanie w nic pograć. Teraz jednak, kiedy aura sprzyja, giercuję sobie w Bloodstained: Ritual of the Night. Dłuższy gameplay znajdziecie pod TYM adresem, a szykujemy też Diagnozę wstępną! Nie będę się zatem tutaj rozpisywał o tym tytule. Powiem tylko, że naprawdę warto zagrać. Co jeszcze z gier? Cały czas bawię się w Days Gone. Nie wiem kiedy napiszę ten obiecany kilka tygodni temu tekst o tej grze, ale po prostu gram i gram i nie mam czasu na pisanie ;). Leń ze mnie po prostu.

Co jeszcze? Z gier to chyba wszystko. Moją weekendową lekturą jest Hyperion Dana Simmonsa. Obejrzałem też sobie film Brightburn: Syn ciemności. Ot taki horror, wariacja na temat origin story Supermana. Wyobraźcie sobie, że “Syn Kryptona”, czy tam inny kosmita obdarzony mocami przybywa na Ziemię, ale nie staje się herosem… zamienia się w młodocianego psychopatę z morderczymi zapędami. Ot i streściłem wam cały film ;).

A wy? Co robicie w ten weekend?

 • kolabor666

  Byłem w kinie na Brightburnie może być a giercuję sobie weekendowo w Apexa

 • kornick

  Hyperion super cykl. No dziś chłodniej trochę. Ja odpoczywam i gram w gry z Sega Collection na steamie

 • Khedron68

  Growo to głównie WoWs,chciałem wypróbować WW3 ale okazało się że trzeba będzie pomyśleć o zmianie kary graficznej bo inaczej nie ma szans.Książkowo “Cześć i dzięki za ryby” czyli czwarta część “Autostopem przez Galaktykę”.

  • bennyB

   Zastanawiałem się właśnie czy na 1050ti mi to pójdzie

   • Khedron68

    W Wymaganiach minimalnych masz Geforce GTX 770.Ja mam GTX 760 więc krucho z płynnością.Do końca dnia można w WW3 zagrać za darmo.

    • kornick

     Kupiłem 1060 i chyba na razie dam sobie siana ze sprzętem. Pewnie nawet w cp2077 jakoś zagram

 • banan

  Uu muszę obejrzeć tego Brightburna a weekend w pracy niestety

 • polo_tuc

  Gonner hitem wyprzedaży na dziśdzień