web analytics

«

»

Obchód tygodnia #341

Spiderpig ;)

Spiderpig ;)

Witajcie w kolejnej odsłonie naszego cyklu! Co dziś w “Obchodzie”? Oczywiście Spider-Man od Insomniac. Poza tym odpoczywamy po bardzo ciężkim tygodniu. Na deser wideo, czyli unboxing Spideya!

Ech minąl juz ponad tydzień od smutnego dnia, w którym pożegnaliśmy kochaną Grastropsinkę :(. Nadal nie mogę się otrząsnąć. Cały czas wydaje mi się, że muszę wyprowadzić psinkę na dwór. Dać jej jeść… W domu jest tak cicho i pusto. Życie jednak toczy się dalej. Tak więc lecimy dalej. Mamy weekend, możemy odrobinę odpocząć/ A jak odpoczynek to najlepiej rpzy komputerze, albo konsoli grając. Tylko w co? Jak to w co? W SPIDER-MANA oczywiście. tak, tak… obiecywałem sobie, że nie sobie odpuszczę Spajdera, ale nie mogłem się oprzeć. Poza tym cały mój Facebookowy wall 7 września, czyli w dniu premiery gry po prostu wybuchł. A poza tym musiałem się trochę rozerwać, zapomnieć o kłopotach. Tak więc trzy dni po premierze przygody Petera Parkera trafiły na moją konsolę PS4. No i zacząłem hulać po Nowym Jorku. Więcej o samej grze napiszę już wkrótce. Tymczasem możecie poniżej obejrzeć sobie unboxing i to nie byle jaki. Razem z gra dostałem też Steeelboxa. Steelboxa z którym wiąże się ciekawa historyjka – w sklepie Euro poprosiłem o grę i sprzedawca przyniósł tego całkiem fajnego, zafoliowanego steelboxa. Uiściłem opłatę i powoli ruszyłem do wyjścia. W połowie drogi coś mnie tknęło – otworzyłem metalowe pudła a tam? Pusto. Wróciłem do stoiska i na szczęście dostałem grę. Ciekawe co byłoby, gdybym rozpakował dopiero w domu! :P

Na szczęście gra jest, spędziłem nad nią kilka dobrych godzin i na razie jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie tylko gramy. W usłudze HBO Go oglądam dalej serial Castle Rock, a z lektur czytam Doktor Sen Kinga. Ot takie kombo.

A wy? Co robicie w ten weekend?

 • kornick

  Giercuje dalej na Xbox one a zaraz na kolację ide

 • kolabor666

  Właśnie skończyłem Prey świetny niedoceniony fps polecam bardzo. Teraz przejdę Dishonored2

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Ale jajca z tym steelboxem :P Pewnie jakiś Janusz zajumał w magazynie. To prawie cud, że zajrzałeś do środka jeszcze w sklepie :)

  • CarnAge

   nie, nie gry dawali osobno, a Steelboxy osobno, ale chyba ten sprzedawca o tym nie wiedział :D

 • polo_tuc

  A ja gram sobie w Little Nightmares. Świetne i straszne.

  p.s. hej czy tam na unboxingu, za fotelem, to zielone, to nie jest aby dawna gwiazda karnasiowych unboxingów? Czemu ją odsunąłeś od występów Carnie?

  • CarnAge

   Zielona Łapa odpoczywa :P służy jako kondom… znaczy się przeciwkurzowa osłonka na mikrofona :P

 • CarnAge

  gry z CDA oddaje
  JFHI3-W8BCY-H0ND2 Skyhill
  HZ6BI-3VTPR-2TADB Pixel Heroes

 • Banan

  Spoko unboxing :)

 • zielonykaczuch

  Ale bym zjadł tego kebaba z Unboxingu!!!!