web analytics

«

»

Obchód tygodnia #311

goatNo proszę, doczłapaliśmy w końcu do kolejnego weekendu. Znowu gramy, czytamy i oglądamy. Jest nawet kilka ciekawych gier do przetestowania za friko. Gdzie? Czytajcie dalej to się dowiecie!

Witajcie w to piękne, sobotnie popołudnie. Za oknem mróz, a więc należy siedzieć w domu i grać w grę! A w jaką? Na początek może coś za totalne friko? W usłudze STEAM mamy darmowy weekend z grą Cities: Skyline oraz The Red Solstice. Pierwszy tytuł kojarzyłem, ale nie grałem nigdy. Może się skuszę? W ten drugi… cóż, przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o tej grze. Taktyczna gra akcji dziejąca się na Marsie? Chyba rzucę na to okiem. Co jeszcze? Pamiętacie? Kilka tygodni temu pisałem, że w sklepie Carrefour dorwałem w bardzo zacnej cenie Call of Duty Infinite Warfare. Kupiłem za kilka cebulionów, zainstalowałem, odpaliłem na moment i… od tamtej pory nie grałem. Dziś chyba w końcu to zrobię. No i jest jeszcze Mass Effect: Andromeda. Muszę w końcu skończyć Andromedę, bo za kilka dni wychodzi Kingdom Come Deliverance, a ja nie lubię mieć “rozgrzebanych” kilku dużych gier. No tak, właśnie sobie przypomniałem, że tych dużych też mam sporo niezaliczonych. Ot choćby ostatniego Deus Ex. Za dużo gier, a za mało czasu!

No dobrze, a co z innymi rozrywkami. Pisałem w ubiegłym tygodniu, że obejrzałem pierwszy sezon Altered Carbon. Teraz dorwałem w końcu całą, książkową trylogię. Tak więc czytam. Miłego weekendu. Na deser symulator Kozuchy!

 • bernie

  Chyba kupię Goat Symulator :D

 • kornick

  Chyba zassam to Cities bo skończyłem FCprimal i nie bardzo mam w co grać

 • kolabor666

  Kupiłem AC Origins właśnie się instaluje

 • zielonykaczuch

  Pograłem w to Cities niezłe a z filmów jutro na czarną panterę do kina

 • beryl

  Giercuję w Shadow of War polecam bo potaniało

 • banan

  Obejrzałem Altered carbon taki sobie 6/10 z gier czekam na premierę Vermintide2.