web analytics

«

»

Obchód tygodnia #242

wangJest piątek, jest Wang! To znaczy… jest impreza. Jesienna aura za oknem, ale my się nie przejmujemy, bo giercujemy! W co? Tyle tego jest, że nie wiem od czego zacząć.

Nareszcie weekend, a w dodatku za oknem zimno jak w listopadzie! Kocham taką pogodę. Tak, tak… wiem, że koledzy wolą lato i w ogóle, ale ja uwielbiam jesień i zimę. Tak więc troszkę pada, mrozik itd. słowem – wspaniałe warunki do grania. A w co będziemy się bawić? Ostatnim Obchodzie pisałem, że gram sobie w trzecią Mafię. No tak… gram i mówiąc szczerze tytuł ten daje radę mimo kilku sporych wad (ale o tym napiszę przy innej okazji). Niestety twórcy tego tytułu zniszczyli markę ponieważ Mafia III ma więcej z GTA niż ze swoich poprzedników. A mając na myśli GTA wcale nie chodzi o piątkę i czwórkę. Tak, tak… Mafia III jest lepsza od GTA 3 ;).

Tymczasem poleruję Wanga. To znaczy gram w Shadow Warrior 2. Poprzednia odsłona niezbyt przypadła mi do gustu, ale dwójka jest naprawdę niezła. Zresztą prawie cały nasz mały szpitalik  bawi się Wangiem ;). Jutro będziemy grać w trybie kooperacji. Oczywiście postaramy się nadawać na żywo nasze zmagania. A więc stay tuned!

Na razie możecie rozkoszować się moim unboxingiem Wanga… to jest gry, którą znajdziecie poniżej, a także prawie dwugodzinną rozgrywką.

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. W ten weekend obejrzę sobie do końca czwarty sezon serialu Banshee w HBO GO.

A wy? Co bedziecie robić w najbliższych dwóch dniach?

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Shadow Warrior 2 gniecie mosznę! Tak, fajnie będzie znów wrócić w szeregi Grastrolegionu i skopać dupska komukolwiek :) Jutro dajemy czadu!

 • uopp

  Nie wiem co kupić Mafię 3 albo Shadow Warrior 2

 • kolabor666

  Była balanga u kumpla i jestem zciorany jak zwierzę czas zrobić jajecznicę na boczku a potem spaać extra ten SS2 wygląda pooglądam wieczorem jak siekacie

 • zielonykaczuch

  Ja gram w Dooma cały weekend

 • kornick

  Prawie cały weekend poza domem ale oglądałem troche wasz stream z Shadowa 2 fanie wygląda ten co-Op