web analytics

«

»

Obchód tygodnia #138

freeJest piątek? To jest i Obchód tygodnia. Ostatnimi czasy u nas niemal same „obchody”, ale obiecujemy, że to się zmieni!

Nareszcie jestem w domu! Po wielu tygodniach szpitalnego koszmaru wróciłem na stare śmieci i do mojej ukochanej Grastropsinki, która… była na mnie obrażona i wcale mnie nie witała. No, ale potem była wielka psia radość. Dość jednak o tym. Mamy weekend w telewizji jak zwykle nic ciekawego, a więc można w coś pograć. W co? Ja gram w „spanie regeneracyjne”. Nawet nie wiecie jak bardzo domowe łóżko wpływa na samopoczucie. Nareszcie się wyspałem. No dobrze, ale może jednak w coś pogram? Tak! Jutro odpalę Divinity, albo coś na konsoli. Najpierw jednak się wyśpię.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Co czytam? Kolejny raz Belgariadę i Malloreon Davida Eddingsa. Dlaczego te tytuły? To wyjaśnię w moim mega-felietonie.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser Justin Bieber…

 • Jolo

  U mnie szykuje się srogi weekend planszówkowy. Jutro wpada do mnie copper na ogrywanie nowej gry – Five Tribes, które wczoraj i dziś ogrywałem już z żoną – bardzo przyjemny kawałek planszówki. A w niedzielę jedziemy na granie do znajomych gdzie pogramy w coś czego nie znamy – czyli też fajnie.

  Na kompie może pogram troszkę w EU4 i pewnie tradycyjnie, niezobowiązująco w NBA 2k14.

  Książkowo – zacząłem “Czarną kompanię”, którą pożyczył mi Cormac i już połknąłem pół książki – fajnie, mrocznie, brudno. Wciąga, a przede wszystkim dobrze się czyta.

  I tak najważniejszym newsem weekendu jest powrót do domu Carnasia więc zdrowie dla naszego przyjaciela! :)

  A wszystkim innym życzę udanego weekendu.

 • Khedron68

  U mnie weekend pod znakiem MOBA,z resztą jak większość minionego tygodnia.Na tapecie:Smite,Dead Island:Epidemic,Infinite Crysis i Shards of War.Jeśli w końcu za działa to też Strife.Miłego łiikendu wszystkim.

 • kolabor666

  Jako że kasy brak a chciałem kupić Cartera gram w starocie bo futro…… Zdrówka dla Carnasia hej na G wiecej stuffu do czytania będzie bo sie rozleniwiliście

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  W końcu wolna sobota. Co będę robił? Prawdopodobnie spał. To ostatnio jedyny luksus, na który mogę sobie pozwolić i który jako tako utrzymuje mnie przy życiu. Cóż… taki lajf niestety.

  Miłego weekendu wszystkim.

  • polo_tuc

   Hej zapomniałeś dodać jakiegoś :) lub ;) czy chociażby 8-)

 • kornick

  Jestem na stancji mokro zimno i do dupy mam tylko laptopa i chcę do domu. Nie jest końsko

  Carnaż dobrze że już jesteś w domku :)

 • polo_tuc

  Wiwat Karnaś! Wiwat wszystkie stany! Tyle czasu jeść szpitalną zupkę, to trzeba być niemiętkim…
  Ktoś pomyślał i zrobił darmowy weekend z X-comem. Zagrałem i wkręciłem się od razu. Kupiłem sobie wersję “complete” i zabijam ufoki. Jeszcze zdaje się nie wyszedłem całkiem z samouczka a już się świetnie bawię.

  Ach no tak, skończyłem Thiefa, Ostatenie dwie “misje” czyli “walka z bossem” i gonienie jakiejś dziewuchy po wielkim pustym poddaszu, były beznadziejne. To miało zrobić wrażenie? pffff. Na początku myślałem że coś z tej gry może być, ale nie, niestety, słabizna.