web analytics

«

»

Fanowskie Gwiezdne Wojny

jarjarJeśli nie macie dość Star Wars to koniecznie obejrzyjcie kilka fanowskich produkcji, które znajdziecie poniżej. Nie! Jar Jar Binksa chyba tam nie ma…

Czasem zaglądam w naprawdę bardzo dziwne zakątki Internetu, a ostatnio tułam się po serwisie YouTube. Dzięki takim wojażom prezentowaliśmy wam już fanowski film w którym Templariusze łoją skórę paskudnym Predatorom, a także krótki film z pojedynku Vadera z… Batmanem. Dziś natomiast mamy dla was prawdziwą gratkę. A przynajmniej dla najbardziej zagorzałych fanów uniwersum George’a Lucasa. Poniżej znajdziecie kilka pełnometrażowych(!), a także nieco krótszych fanowskich filmów (sztuk jeden) w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Doceniamy zapał twórców i dlatego zamieszczamy je na naszym blogu. Oceniać nie będziemy, ale od czasu Jar Jar Binksa i naburmuszonego Vadera vel “Annie’go” w Star Warsach wszystko uchodzi na sucho ;).

Ciekawe, czy przypadną wam do gustu. A jeżeli nie macie jeszcze dość SW to zapraszamy do naszej recenzji Przebudzenia Mocy, a także podcastu w którym gadamy o tym filmie.

 • edward

  Jenerał Binks! :P

 • kolabor666

  Poziom filmów jak z polskiego kina ;) ale szacunek że fanom się chce

 • zielonykaczuch

  Ten 20 minutowy już obejrzałem 4/10 ;)

 • banan

  I tak lepsze niż polskie filmy ;)