web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #30 – Fighting EX Layer

Pierzemy po pyskach...

Pierzemy po pyskach…

To już trzydziesta odsłona naszej Diagnozy wstępnej! W tym odcinku na naszym stole operacyjnym bijatyka z dalekiej Japonii, którą zajmie się doktor Konsolite i CarnAge (przede wszystkim ten pierwszy). Przed wami Fighting EX Layer. Oglądajcie! Trzeba więcej wykrzykników!! !!! !!! !!!

Witajcie nasi drodzy pacjenci, w tym odcinku przyglądamy się nowej bijatyce od studia ARIKA – duchowemu spadkobiercy Street Fighter EX. To już trzydzieste (ależ ten czas leci) wydanie naszej “Diagnozy…”. W tym odcinku doktor Konsolite i CarnAge (czyli Ja) rozmawiamy o Fighting EX Layer. To znaczy dużo mówi doktór Konsolite, bo Ja raczej niewiele – w sumie służę jako support w tym odcinku. Znaczy takim giermkiem jestem ;) tym razem. To jak? Obejrzycie? No to oglądajcie. A jak już skończycie, to rzućcie okiem na poprzedni odcinek, który pojawił się zaledwie kilka dni temu. Rozmawialiśmy o gorącym tytule Dead Cells.

 • Tedexd

  Lepsze od Tekken 7 z tego co słucham? Bo mi się Teczkenik znudził po tygodniu

  • Konsolite

   Czy lepsze? hmmm, trochę trudno porównać te dwa systemy, szczególnie że Tekken 7 to efekt kilkuletniej pracy a Fighting EX Layer to projekt pasji. Mi się gra lepiej w FEXL niż w T7, którego “skończyłem” katować po tygodniu z hakiem a FEXL cały czas mnie bawi, szczególnie po sieci.

 • kolabor666

  Łoł szybko nowa Diagnoza oglądam :)

 • kornick

  Szybko ta nowa Diagnoza super