web analytics

«

»

Tomograf #26 – Post-halloweenowy miszmasz

Tomograf #26 - Post-halloweenowy miszmasz

Tomograf #26 – Post-halloweenowy miszmasz

Witamy i zapraszamy do wysłuchania kolejnego, spontanicznego nagrania z naszych luźnych rozmów o różnych różnościach. Tematyka, jakimś dziwnym zrządzeniem sił nieczystych, dopasowała nam się do schematów, które tydzień temu zdominowały  media  (i nie mam tu na myśli zdjęć z cmentarzy i meteorów). Choć żarzące się odśrodkowo dynie i widok biegających po ulicach dzieciaków przebranych za postaci z filmów, o których w życiu nie słyszały, mogły wpłynąć na zawartość Tomografu i horror serialowo-filmowy zdaje się być “daniem głównym” tego odcinka, to zachęcamy również do zapoznania się z równie smakowitymi “przystawkami”. Krótką relację z Warsaw Game Week zda Wam Konsolite, który ponadto podzieli się wrażeniami na temat “niegrzecznego” serialu animowanego Moonbeam City , oraz serialu “wytatuowanego” – Blindspot: Mapa zbrodni. Serialowy segment uzupełnią pogwarki na temat zwiastuna Jessiki Jones, spin-offu The Walking Dead, American Horror Story: Hotel, The Muppets oraz podsumowanie serialu Hannibal. W dziale filmowym czeka Was pasjonująca recenzja filmu Knock, Knock (“Kto tam?”). Zanim jednak do tego dojdziecie czeka Was trochę Kingi i trochę Pratchetta! Zachęcamy do słuchania, komentowania udostępniania i polecania znajomym.

PS. Odcinek mógł się ukazać w Halloween, ale nie ukazał się z winy niżej podpisanego. Nie wnikajcie ;–)

Menu:

1. Kinga (Kinga) – 00:00:05

2. Impreza Warsaw Game Week (Konsolite) – 00:00:52

3. Książka “Kiksy klawiatury” Terry Pratchett (Randall & Konsolite) – 00:08:20

4. Serial “Fear the Walking Dead” (Karnaś) – 00:14:49

5.  Serial animowany “Moonbeam City” (Konsolite) – 00:19:24

6. Film “Knock, Knock” (Jarod, Konsolite) – 00:21:20

7. O zwiastunie serialu “Jessica Jones” (Jarod) – 00:28:05

8. Serial “Blindspot” (Konsolite) – 00:37:20

9. Serial “American Horror Story: Hotel” (Gall & Randall) – 00:42:42

10. Podsumowanie serialu “Hannibal” (Gall & Jarod) – 00:54:00

12. Serial “The Muppets” (wszyscy) – 01:07:25

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 • asax

  Mapety super

 • banan

  American h. Story jest niezłe

 • emil

  Precz z haloween to niepolskie wy zdrajcy żydy

 • DrBakier

  zapytanie do Ludzi Dobrej Woli: czy w pogadance o “Fear..” są jakieś spoilery głównej serii Walking Dead? co z fragmentem o Hannibalu, jak bardzo ujawnia fabułę i zakończenie?

  • RandallFlagg

   W rozmowie o “Fear…” nie ma spoilerów, natomiast jeśli chodzi o “Hannibala”, to jeśli widziałeś filmy “Hannibal” i “Czerwony smok” to też nie spodziewaj się niczego w pogadance o zakończeniu serialu, czego nie wiedziałbyś z ww. filmów. :–)

   • DrBakier

    podziękował za info. prawie zachęciliście mnie do hannibala i AHS , tj. gdybym miał czas na całe sezonyto bym obejrzał:) co do knock knock to widzom z chromosomem Y zalecam obejrzeć z podobnych powodów dla których polecacie Blindspot, blondynka Bell jest w tym filmie super:)
    Po raz kolejny nadmienię że wykonujecie kawał dobrej roboty, podcasty mogłyby być dłuższe jak kiedyś (np.#7:))ale nie ma co narzekać tym bardziej że już wrzuciliscie kolejny epizod:)

    • CarnAge

     Dzięki za miłe słowa :), szczególnie, że w moim przypadku trochę miałem wątpliwości co do nagrywania w ogóle bo jak nietrudno zauważyć mój głos jest bardzo mało “radiowy”, a na tle kolegi Konsolite’a to już w ogóle mogę się zakompleksiony schować do mysiej dziury ;)

 • gambino

  Hanibal jakiś dziwny nie podoba mi się ten serial

 • maszka

  Seriale najlepsze były w latach 90

 • zielonykaczuch

  Posłucham sobie wieczorem