web analytics

«

»

Obchód tygodnia #226

w3

Bywaj…

No i znowu piąteczek. Gorący jak diabli niestety. dlaczego ja muszę żyć w jakiejś Afryce do diaska? Miałem coś napisać na Grastro. Ba! Nawet zacząłem. Powód? Skończyłem drugi dodatek do trzeciego Wiedźmina, czyli “Krew i Wino”. Niestety… nie mam siły jest po prostu ZA GORĄCO, a jutro ma być jeszcze gorzej. to jakaś masakra.

Nie wiem jak wy, ale ja już mam dosyć lata! chcę jesień, ulewy, wiejący wiatr i chłodek. Nie mróz, ale chłodek! Kulturalne 15 stopni ciepła, a nie ponad 30! No, ale trudno. Jakoś trzeba będzie przeżyć nadchodzący lipiec i sierpień. Tymczasem gramy! W co? Jak już napisałem skończyłem dodatek do Wieśka. Co zatem teraz? Powrócę do DOOM‘a. Przeszedłem kilka misji – w sam raz na tyle, aby nagrać nasz program, czyli Diagnozę wstępną, ale odpuściłem sobie rozgrywkę w momencie, kiedy w moje łapy wpadł dodatek do W3. Teraz planuję skopać demonom tyłki na Marsie.

Co jeszcze? Chyba wystarczy! Powoli kurczy się moja “kupka wstydu”. Fallout 4 skończony, Zamknąłem ostatni rozdział Wiedźmina 3. Ach! Już wiem! Jeszcze nie zainstalowałem Crysis 3, którego zakupiłem za grosze razem z “KiW”, ale może… może poczekam na zagranie w trzeci “Kryzys” aż kupię nową kartę graficzną? Nie wiem… zastanawiam się. Acha na Steamie trwa Gabenowska wyprzedaż, ale jak na razie nie znalazłem dla siebie nic ciekawego.

A wy? Co będziecie robić w ten gorący weekend? Na zakończenie… zakończenie  ”Krwi i Wina”. Pojeździłem na jednorożcu, trzy świnki to bandziory, a wilk to pijak!

 • Boris

  Muszę w końcu zagrać w Wiedźmina 3

 • kolabor666

  Ja gram w Fifa 15 zebralo mi się na futbol :) poza tym nic bo upał nawala za mocno. Piwo w dloń!!!!!!

 • Jolo

  U mnie na warsztacie dwie gry. Drugi sezon Trupów (bardzo fajne) i cały czas Rome 2. Galia powoli staje się moja. Rozpocząłem (niestety trochę z przymusu) ekspansję na południe, na Płw Iberyjski. Wciąż niestety pozostaje niezdobyta Marsylia… Ale bawię się nieźle. W ostatniej bitwie – moje wojska 2800, wojska przeciwnika w podobnej sile. Bilans bitwy ja straty – 800, przeciwnik – 2700 :)

  • Hegemon

   Ja się do The Walking Dead 2 nie mogłem przekonać. Trochę zbyt naiwne było dla mnie to, że grupa dorosłych polega na dziecku przy podejmowaniu decyzji. Przeszedłem całość, ale pod koniec była to już spora nuda. Klikałem już trochę co popadnie, byle pchnąć grę do przodu. The Walking Dead 3 to nie wiem, czy w przecenie kupię.

 • macioh

  Na tapecie cały czas Krew i Wino. Właśnie skończyłem zadanie ze Zmorą, coś pięknego :-D

  Jeśli chodzi o czytanie i wyprzedaż u Gabena, to czekam na wypłatę – połknę pewnie Transformersów, Kościany Galeon i Marsjanina. Będzie co robić na urlopie.

 • banan

  Właśnie odsypiam tydzień wstałem przed chwila teraz obiad i tyle grać na razie nie mam w co

 • zielonykaczuch

  Kupiłem Dooma ale chyba muszę kupić do niego nowego kompa :(

  • polo_tuc

   A na jakim sprzęcie ci “nie poszedł”?

   • zielonykaczuch

    Kupiłem używanego 770 gforca ale procesor nie domaga AthlonX4 za słaby muszę kupić coś lepszego jak kasa wpadnie jakaś