web analytics

«

»

Obchód tygodnia #177

wiesNareszcie weekend. Tym razem w nic nie będziemy grać. Dlaczego? Ponieważ spędzamy najbliższe dni na wsi! No dobrze w COŚ jednak pogramy.

Nie ma to jak świetna zabawa na świeżym powietrzu. Na łonie przyrody razem z resztą kolegów doktorów będziemy bawić się na całego. Tak jest. Mamy kolejny zlot. To już staje się naszą tradycją. Pierwsze spotkanie było u mnie nad morzem. Na drugim… niestety nie mogłem być z powodów zdrowotnych, ale w tym roku… W tym roku koledzy „doktorzy” przyjechali po mnie. Cóż poradzić – sam nie dałbym rady przejechać pół kraju.

Tak więc grillujemy i balujemy w GRAstro-towarzystwie! Pogramy w planszówki i tak dalej. A potem? Wrócimy do naszych ulubionych gier, a więc popływamy w World of Warships, a także znowu zasiądę do trzeciego Wiedźmina.


 • silent

  Kupiłem Wiedźmina 3, na razie gra narzeczona bo ja nie mam czasu. Mówi że jest OK :D

  W te wszystkie Tanki i Warshipy nie gram, nie podobają mi się. Próbowałem kiedyś War Thunder i tyle.

  • RandallFlagg

   No, ja mam straszną ochotę pograć w coś w co-opie od długiego czasu, do tego stopnia, że w końcu wezmę i te Statki zainstaluje, skoro prawie cała załoga gra. @silentus2:disqus a Ty Wiedźmina na czym ogrywasz (to znaczy na czym ogrywa go Twoja dziewczyna ;-) ?

   • silent

    Na PC. Mam dość dobry komputer i stwierdziłem że ominę “nową” generację konsol.

    BTW: jest może ktoś z Gdańska (Trójmiasta) i chciałby kiedyś na jakiś browar wyskoczyć albo w jakieś gry kanapowe pograć i wypić do tego browar ewentualnie coś mocniejszego? :D

 • kolabor666

  Pije caly weekend

 • kornick

  Caly weekend pracuje

 • RandallFlagg

  Pracuję pół weekendu.