web analytics

«

»

Obchód tygodnia #171

wiedzmaaNo i mamy piąteczek, czyli czas hulanki i swawoli. Oczywiście gramy. W co? W Kholata, Wiedźmina 3 i Hatred. Tak… ten Hatred.

Mamy długi weekend i oczywiście gramy. W co? Ja siekam w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak już wcześniej pisałem TU, gram sobie bardzo, ale to bardzo powoli. Na liczniku mam 45 godzin, a dotarłem dopiero do Oxenfurtu (wykonuję ciekawe zadanie dla Krwawego Barona). Ach jak to miasto pięknie wygląda! Te uliczki, ta architektura! Odwiedziłem też paskudne wiedźmy z Krzywuchowych Moczarów – poniżej wideo ze spotkania z tymi hmm… ślicznotkami.

Co jeszcze? Gramy w Kholata – w momencie, gdy piszę te słowa gramy LIVE na naszym twiczowym kanale, a także włączyłem na moment Hatred. Ten ostatni tytuł budzi we mnie… o tym napiszę już wkrótce. Dość powiedzieć, że nie jest to gra dla dzieci. Delikatnie mówiąc. Gra oceny zbiera marne, ale to nie przeszkadza jej być hitem na Steamie. Jak widać wystarczy szczypta kontrowersji i hit (sprzedaży) gotowy. Trochę to smutne.

Jak zwykle sięgam też po jakąś lekturę. Moim wyborem jest Sezon burz Andrzeja Sapkowskiego. Jak widać Wiedźmin nadal u mnie rządzi. A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

Na deser wspomniane wiedźmy z Krzywuchowych moczarów i Geralt bokser.

 • Kaplus

  Ja będę oryginalny i napiszę, że gram w Wiedźmina 3. Orientuje się ktoś może czy jeśli zawalę obronę pracy dyplomowej to będę mógł pozwać REDów za to?

  • ziomek

   Na czym grasz? Pc konsole? Jak działa?

   • Kaplus

    PC. Zależy na jakich ustawieniach. Jeśli pogrzebać trochę w opcjach to na w miarę wysokich bez hairworks te stabilne 30+ FPS wyciąga, a moja grafika swoje lata już ma. Dramatu nie ma, a wygląda naprawdę dobrze.

 • wess

  Jakie wiedźmy :)

 • kolabor666

  Muszę pokazać żonie to wideo z W3 zapytam się co teściowa robi w tej grze ja gram w GTA5 ależ to dobra gra

 • kornick

  Dziś gram w X-COM ponoć fajna gra :) Ktoś w Szpitalu gierzył w to nie? A to Hatred fajne w ogóle?
  Poza tym to dziś ognisko zrobę, ale wieczorem jak słońce nie będzie tak prażyło.

 • ziomek

  Gram

 • RandallFlagg

  Wygląd Wiedźm naprawdę jest taki, że się mogą po nocach przyśnić. Jak do tej pory najlepiej wyglądające “maszkary” z Wiedźmina 3. Nie cierpię tych babsk i dzisiaj jadę z Baronem spuścić im wpier…nicz. Dawno już miały dostać, ale czekałem, aż łatka 1.04 naprawi problem z nieotrzymywaniem punktów doświadczenia za questy. Wczoraj wyszła i chyba gra działa płynniej – przynajmniej tak mi się wydaje po niespełna półgodzinnym graniu…