web analytics

«

»

Obchód tygodnia #168

Żona doktora Grymana...

Żona doktora Grymana…

Zaczął się weekend, ale niech już się skończy! Dlaczego? No jak to dlaczego? Przecież we wtorek Wiedźmin 3. No dobra… ochłońmy nieco i zajmijmy się graniem w coś innego. Chociaż STOP! Mamy dla was coś związanego z Wieśiem.

Wiedźmin… wszędzie Wiedźmin. Już odliczamy godziny do wtorkowej premiery tego tytułu. W międzyczasie trzeba się jednak czymś zająć, a więc gramy. W co? Ja skończyłem (tak jest!) rewelacyjny dodatek do Wolfensteina, czyli The Old Blood. Tytuł ten był nawet bohaterem naszej ostatniej „Diagnozy”, a na naszym YouTubowym kanale znajdziecie gameplay z komentarzem (moim)… tak, wiem, że dość szkaradnym, ale sami chcieliście. No to macie. ;)

Co jeszcze? Wczoraj byłem w sklepie po bułki, a wyszedłem z grą. Jaką? Kupiłem sobie Gun’a za całe… 8 PLN’ów. Uwielbiam Dziki Zachód i nie mogłem się powstrzymać. Grałem kiedyś nieco w ten tytuł na Playstation 2, ale chętnie wrócę do niego na moim PC. Może nawet coś postreamuje z moich wojaży jako “kałboj”.

Na zakończenie teaser nadchodzącej Diagnozy wstępnej. O jakiej grze będziemy mówić? To chyba oczywiste!

PS. i na deser zwiastun Wiedźmina 3.

 • kornick

  Yay będzie końska DIAGNOZA :) Tez grałem w Guna bardzo fajnyjest. Teraz gram sobie w Uncharted 1/2/3 bo pozyczylem od kumpla PS3. Naprawdę fajna gra to znaczy jedynka jestem już pod koniec prawie chyba.
  Pozdrawiam i miłego weekendu

 • kolabor666

  Siedzę i piję we wtorek kupie w3 może

 • Gacek

  Wszędzie Wiedźmin :)

 • kolabor666

  O kurczęta nie wiedziałem że doktor Gryman ożenił sie z pornogwiazdką Janine Lindenmulder ;)

 • polo_tuc

  A ja sobie gram w Batman Arkham City i wreszcie mam fajny system walki po szarpaniu się z tym pokraką z Wiedźmina 2.

 • Jolo

  A u mnie w sobote było install party z copperem – moj komp po 4 czy 5 latach dzialania systemu musial przejsc lobotomię bo ostatnio coś bardzo niedomagał. Zabawy było co niemiara jak zwykle to bywa przy formacie. Na razie wszystko działa, ale czy tak zostanie – zobaczymy. Korzystając z tego że na razie wsio ok gram w GTA V, które gości od pewnego czasu u mnie na kompie. Gra jest kapitalna i na setki godzin. Łapię się na tym że całe godziny spędzam jeźdząc po mieście grając w golfa, tenisa rzutki czy skacząc ze spadochronem :)

 • banan

  Jutro pędzę po Wiedzmina3