web analytics

«

»

Wszystkie konferencje z E3 2017 w jednym miejscu!

Oglądamy!

Oglądamy!

Obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a materiał wideo z konferencji to nawet więcej niż tysiąc. Poniżej znajdziecie wszystkie (wideo)relacje z targów. Kto wygrał? Microsoft? Sony, a może EA i Ubisoft? No i co z pecetami? Oglądajcie.

Mamy 15 czerwca, a więc dziś kończą się targi E3 w Los Angeles. Konferencje mamy za sobą i możemy pokusić się o krótkie podsumowanie zanim przejdziemy do oglądania. Jak było? Mówiąc szczerze, to… bez emocji. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Największy zawód to konferencja Microsoftu i oficjalne zaprezentowanie konsoli Xbox Scorpio… pardon! Xbox X ;). Niby 499 dolarów to niewiele na tle “wypasionego” peceta, ale jakoś XbX wrażenia na mnie nie robi. Kiedyś fetyszem M$ było słynne usługi “poza growe”, które odbiły się firmie czkawką, a teraz zaklinają rzeczywistość hasłem “4K”. To naprawdę przykre. No dobrze, a co u głównego konkurenta, czyli Sony? Sukces PlayStation 4 chyba nieco rozleniwił japońską firmę. Konferencja była poprawna, pokazano kilka ciekawych produkcji (Days Gone, bardzo mi się podobało), ale w sumie żałowałem, że zarwałem nockę, aby obejrzeć ten event na żywca. Bethesda? Pokazali światu nowego Wolfensteina (Wolfenstein 2: The New Colossus) i od razu uśmiech pojawił się na mojej twarzy – uwielbiam Wolfa, czemu dałem wyraz w naszym programie “Diagnoza wstępna“. W ogóle panowie z Bethesdy wygrali dla mnie te targi, ale i EA oraz Ubisoft nie mają się czego wstydzić!

Niestety bardzo przykro – kolejny raz – z przykrością i zażenowaniem oglądałem PC Gaming Show. Naprawdę PC Gamer powinien przestać. Po obejrzeniu “konferencji” miałem ochotę wyrzucić komputer przez okno. No, ale to tylko moje skromne zdanie. Nintendo? Przyznam uczciwie, że śledziłem jednym okiem. Okay – dość tej gadki poniżej wszystkie konferencje z E3. Oglądajcie.

 

Była też ekhem… konferencja Devolver ;) Chłopaki rządzą!

 • HermanHulc

  Dla mnie Anthem i nowy God of War rządzą. XboxX wielkie nic. Podobno Asasyn nie będzie chodził w 4K a Destiny 2 tylko 30 Fpsów :D LOLzz

 • kolabor666

  No i fajnie żadnej konferencji nie oglądałem teraz nadrobię zacznę od PC.

 • kornick

  Ja tylko Ubi oglądałem i Fc5 mi się brdzo podobA i to Skull&Bones. Resztę sobie obejrzę zaraz tutaj. Dzięki. Xbox nowy mnie nie podnieca nic a nic

 • aural

  Mi się XboX bardzo podoba w cenie Gtx1070 mam wszystko

 • banan

  Najbardziej czekam na drugiego Wolfensteina. Xbox mnie nie interesuje i to jego fejkowe 4K

 • yarro

  Czekam na Anthem na glorious PC Masterrace

 • zielonykaczuch

  Słabe są tegoroczne targi

 • rexx

  Devolver najlepszy :D