web analytics

«

»

Wesołych Świąt (18+)

Santa_gun-420x300Witajcie wszyscy pacjenci i doktorowie moi najmilsi! Jak powszechnie wiadomo nastał czas świątecznego odpoczynku. Czas sprzątania, nietrafionych prezentów i masowego mordu karpi. Jak śpiewał jeden z czołowych artystów Polskiej sceny muzycznej “Idą święta, idą święta, w rzeźni kwiczą już zwierzęta”. Dobra, może troszkę przesadzam. W każdym razie wiecie o co chodzi. Siedząc więc tak i racząc się wybornym winem z Biedronki w cenie siedmiu złotych z groszami za sztukę, pomyślałem sobie, iż może warto coś napisać w ten, było nie było, wyjątkowy dzień. Ponieważ jestem jednak dość daleki składaniu jakichkolwiek życzeń, postanowiłem podzielić się z Wami świątecznym czterowierszem, który otrzymała od koleżanki moja żona. Urzeczony jego niewątpliwym pięknem, ciepłem oraz głębokim przekazem intelektualnym, pomyślałem sobie, iż z całą pewnością wystarczy on za całą masę życzeń.

***
Hou, hou, oto okrzyk Mikołaja, gdy się dzwonkiem walnie w jaja,

wór spuchnięty, we łbie jebie, więc nie będzie go u Ciebie,
Gwiazdka też Cię nie odwiedzi, bo w agencji kurwa siedzi,
daje dupy za mamonę, takie czasy pierdolone…

***

Na koniec pytanie. Co dostaliście pod choinkę? Ja dla przykładu otrzymałem rachunek z gazowni i pięciokrotny brak prądu podczas dzisiejszego dnia. Tak, teraz to poczułem – jestem szczęśliwym człowiekiem. Wesołych Świąt! :)

Na koniec miało być wideo z kolędą, ale stwierdziłem, że nie będę przeginał…

 • Komar

  WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!
  Wino z Biedronki dobre jest i to nie tylko na święta. Na spotkania z przyjaciółmi też. Na taki winny Łomżing ;P
  Pod choinkę dostałem klej do protez zębowych cobym mógł jeść makowiec bez wkurwu na drobinki wchodzące w okolice dziąsła. FANTASTICO!!!

  • Siergiej

   Coś jest na rzeczy z tymi stomatologicznymi upominkami w tym roku. Ja co prawda nie na święta, ale na mikołaja, dostałem wizytę u dentysty :D

   • kornick

    Ale jak zaciągneli na fotel czy co?

    • Siergiej

     Zostałem postawiony przed informacją o tym, że “mam dentystę w poniedziałek”. W poniedziałek! :(

     • ash_22

      Nie ma nic bardziej kojącego niż dźwięk wiertarki dentystycznej. Pan Rysiu z klanu mówi, żeby zawsze myć ząbki po jedzeniu!

 • kornick

  Hehe ale życzenia :P Ja Już po Wigilii karpiki zjedzone, konie nakarmione. Prezenty rozdane. Dostałem buty :)
  Jedzeniowa orgia od jutra w Wigilię jest raczej słabo.

 • Khedron68

  Całemu Doktorstwu i Wszystkim Pensjonariuszom Wesołych Świąt.
  Na prezent dostałem nowy zegarek,coby mi odmierzał czas przy ulubionych grach.A teraz wracam do Nilin by kontynuować razem z nią podroż po Neo-Paryżu.