web analytics

«

»

Tomograf – Odcinek specjalny o “Z Archiwum X”

1422447_920103071380569_5920221920663209249_n

My też chcemy uwierzyć! :)

Tym razem postanowiliśmy uraczyć Was odcinkiem nietypowym, o bardzo hermetycznej tematyce. W zasadzie jest to odcinek skierowany głównie do fanów serialu “Z Archiwum X”. Osób, które dobrze znają i wspominają tą kultową serię. Jakkolwiek mamy nadzieję, że i ci, którzy do tej pory z The X-Files styczności nie mieli, poświęcą trochę czasu na przesłuchania niniejszego – jak przystało na standardy TXF – dwuczęściowego epizodu Tomografu. Może uda nam się zachęcić Was do obejrzenia “Z Archiwum X”?

W odcinku dzielimy się naszymi wspomnieniami związanym z The X-Files, przyglądamy się jego wpływom na popkulturę i próbom przeniesienia przygód Muldera i Scully na inne media. Staramy przypomnieć sobie nasze ulubione epizody i snujemy spekulacje na temat przyszłości serialu, który niebawem powróci. A wraz z nim kultowi bohaterowie…

Tym razem naszą grupkę zasilił Gall z Forum Filmowego – zagorzały fan i ekspert od spraw Archiwum X. Przyjmijcie go ciepło i zachęćcie do częstszych wizyt(acji) w naszym Szpitalu :-)

Zapraszam do słuchania!

Część 1:

Część 2:

Część 1:

Link do pobrania (klik!)

Część 2:

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 • danny

  Noo oglądali się kiedyś xfilesy

 • kolabor666

  Właśnie słucham na razie spoko. Oj oglądaliśmy bo był szał

 • basia

  Nigdy nie lubiłam X-Files ale podek dobry.

 • vvj

  Czemu sobie przeszkadzacie jak mówicie? Nieladnie

 • gazew

  Kiedyś to był szał na X

 • DrB

  Kolejny świetny odcinek. powtorka x-files chodziła za mną od dawna ale to dzięki wam zamierzam przypomnieć sobie także odcinki mitologiczne, szkoda że nie ma tego w hd bo oglądanie w sd tego świetnie nakręconego serial to grzech :)